رفتن به نوشته‌ها

گفته می شود که کیم کارداشیان از كانیه وست طلاق گرفته است “برنامه ریزی شده است”

طی چند ماه گذشته ، كانیه وست مشغول جنجال های بیشماری در توییتر بوده است كه وی را به دردسر انداخته است. همه چیز از تابستان گذشته شروع شد زمانی که این هنرمند تبلیغات خود را برای نامزدی رئیس جمهور ایالات متحده اعلام کرد. از آنجا ، وست اظهارات عجیب و غریبی در مورد سقط جنین کرد و خاطرنشان کرد که تقریباً بزرگترین فرزندش نورث را سقط کرده است. گفته می شود که این اظهارات همسرش کیم کارداشیان را مبهوت کرده و از آن زمان به بعد اوضاع ناخوشایند بوده است.

اکنون ، کانیه در میان یک جنجال دیگر است ، این بار به دنبال صنایع موسیقی و کفش کتانی است. با این حال ، به نظر می رسد این زمان متفاوت باشد ، زیرا طبق گفته های صفحه Six ، کارداشیان منتظر فروپاشی قسمت کانیه است ، قبل از اینکه به طور رسمی درخواست طلاق کند.

 کیم کارداشیان و کانیه وست

لارس نیکی / گتی ایماژ برای WSJ. جوایز مجلات نوآوران

منبع گفت: “كیم كل طلاق را برنامه ریزی كرده است ، اما او منتظر است تا آخرین قسمت خود را پشت سر بگذارد.”

گزارش شد كه پس از سقط جنین وست نظرات ، کارداشیان می خواست تقاضای طلاق کند اما احساس کرد که در پایین ترین لحظه او را ترک خواهد کرد. با در نظر داشتن این آخرین گزارش ، روشن است که اظهارات سقط جنین شکستگی عظیمی در روابط آنها است که می تواند در پایان باشد آینده نزدیک.

در حال حاضر ، این یک شایعه است ، بنابراین برای هرگونه به روزرسانی منتظر بمانید زیرا ما جدیدترین نسخه را برای شما به ارمغان می آوریم.

[از طریق]

مطالب جالب  Lil Wayne به جهش در پاپ دود را "سرد از ساعتهای Audemars" ریمیکس
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *