رفتن به نوشته‌ها

TikToks کلیان کانوی در پاسخ به دختر: “15 او به”

عنصر

کلیان کانوی ، زمانی مدیر مبارزات انتخاباتی ترامپ و دخترش ، کلودیا کانوی ، ستاره 15 ساله TikTok ، یک رابطه کاملاً مناقشه برانگیز و عمومی دارند. کانوی کوچکتر در گذشته از ترامپ به عنوان “احمقی” یاد می کرد و اکنون آخرین کارهای شیطانی او شامل ضبط مادر در طول حادثه راهپیمایی برای شنیدن همه پیروان TikTok است.

کلیان کانوی دیروز تأیید کرد که او و دخترش پس از گذراندن سه آزمایش مختلف COVID-19 و آزمایش مثبت ، هر دو “در قرنطینه” به خوبی زندگی می کنند. با این حال ، به دلیل جنجالی که در مورد فیلم های TikTok کلودیا کانوی وجود داشت ، وی این پیام را با پیام دیگری دنبال کرد که مستقیماً در مورد رفتار دخترش صحبت می کرد. در ویدیوهای اخیر کلودیا در TikTok ، شنیده می شود که او و مادرش در مورد تشخیص COVID-19 خود بحث می کنند ، در حالی که کلیان در پس زمینه جیغ می زند: “شما اینقدر اختلال ایجاد کردید. در مورد مادرتان در مورد COVID دروغ گفتید؟ درباره COVID ؟! ” و بعداً: “تو دوباره به من ضربه می زدی ؟!”

اما کانوی در توییت خود فیلمنامه را دوباره به عموم برگرداند و نوشت: “دخترم ، کلودیا ، زیبا و درخشان است. او به پزشکان برتر و مراقبت های بهداشتی و زندگی راحت دسترسی دارد. او مانند همه شما در شبکه های اجتماعی حدس و گمان می زند. با این حال او 15 ساله است. شما بزرگسال هستید. ما COVID داریم ، اما مشخص است که چه کسی واقعاً بیمار است. “ در زیر توییت او را بررسی کنید.

مطالب جالب  نلی تیم با Florida Georgia Line به رپ-کشور متقاطع "از Lil بیت"

اگر مادر و دختر بیشتر از این وضعیت پیش بیایند ، شما را در پست خود نگه می داریم.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *