رفتن به نوشته‌ها

کانیه وست بیش از 3.5 میلیون دلار برای جمع آوری امضا برای انتخابات سال 2020 هزینه کرد: گزارش

رقابت وی برای رسیدن به پست ریاست جمهوری هزینه زیادی برای او داشته است ، اما کانیه وست از پیشنهاد خود به عنوان فرمانده کل قوا امریکا منصرف نمی شود. انتخابات سال 2020 نزدیک گوشه است ، اما به نظر می رسد کانیه وست در تلاش است تا خود و میشل تیدبال ، نامزد معاون حزب تولد خود را در آرا states ایالت ها بدست آورد. ما قبلاً اخباری مبنی بر اینکه شما قبلاً بیش از 6.7 میلیون دلار برای تبلیغات انتخاباتی خود ریاست جمهوری خرج کرده بود ، گزارش دادیم و اکنون TMZ اظهار داشت که رپر از 3.5 تا 4.5 میلیون دلار برای جمع آوری امضا در ایالت های مختلف به امید افزودن به برگه های رایانه ، جمع آوری کرده است. < / p>

كانیه وست ، آرا ، انتخابات 2020 ، میلیون ها نفر ، برگه های رأی ، امضا
روی روچلین / استرینگر / گتی ایماژ

بر اساس گزارش ، كانی 1 میلیون دلار صرفاً در آریزونا خرج كرد و توانست طناب بزند 93K امضا ، اما بعداً ، “قاضی به هر حال وی را از رای گیری منع كرد.” در ایالت ایلینوی زادگاهش ، گزارش شده است که او از 30K دلار صرف کرده است تا مهلت تعیین شده را تنها با چند ثانیه از دست بدهد. پس از صرف میلیون ها امضا ، در حال حاضر وست در 12 ایالت فقط در برگه های رأی گیری گنجانده شده است.

همه باید منتظر بمانیم و ببینیم که مغول مشهور رپ قادر به جمع آوری چه تعداد رأی است. در انتخابات نوامبر. در همین حال ، جهان همچنان شاهد خواهد بود که شما یک نقشه برای اصلاح قراردادهای موسیقی را در نبرد او برای آزاد کردن هنرمندان از معاملات “سایه” ترسیم می کند.

[از طریق]

مطالب جالب  NoCap فقط می خواهد به تغییر در آهنگ جدید "من نمی توانم"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *