رفتن به نوشته‌ها

کانی وست بعد از نامگذاری VP از کمالا هریس فریاد می زند: “افتخاری که علیه تو دوید”

كانی وست سناتور كامالا هریس را به خاطر انتخاب به عنوان نامزد معاون ریاست جمهوری دموكرات تحت نامزد جو بایدن تبریک گفت. وست می گوید افتخار دارد که در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در برابر او شرکت کند.

 Kanye West، Kamala Harris روی روچلین / گتی ایماژ

” من می دانم مادرم و کامالا هریس دوستان بوده ام … تبریک می گویم کاندیدای معاون رئیس جمهور دموکراتیک ، “وست در توییتر خود نوشت. “… همه محترم و احترام از رئیس جمهور آینده هستند. این افتخار است كه علیه شما دوید.” این هفته. هریس در دهه 2000 شهرت خود را به عنوان وکیل ناحی جرم و جنایت در سانفرانسیسکو ایجاد کرد. وی از سال 2011 تا 2017 به عنوان دادستان کل کالیفرنیا و به عنوان سناتور ایالتی مشغول به کار شد. او اولین آفریقایی-آمریکایی و اولین معاون معاون ریاست جمهوری آسیا و آمریکا است که از یک حزب بزرگ انتخاب شده است.

“[بایدن] می تواند مردم آمریکا را متحد کند زیرا او زندگی خود را صرف جنگ برای ما کرده است. رئیس جمهور ، او آمریکا را خواهد ساخت که مطابق با آرمان های ما باشد. “هریس پس از اعلام نامزدی وی در انتخابات توئیت کرد. “من افتخار می کنم که به عنوان نامزد حزب ما برای معاون رئیس جمهور بپیوندم ، و آنچه را لازم می دانم برای انجام وی به عنوان فرمانده کل ما انجام دهم.”

[ از طریق ]

مطالب جالب  AD & ویز خلیفه مطلع تا خوب در "02:00"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *