رفتن به نوشته‌ها

JR اسمیت می دهد متنفر او صحبت کردن برای

عنصر

از زمان بازی 1 فینال NBA در سال 2018 ، جی آر اسمیت مجبور به تحمل بسیاری از تهمت ها شده است. همانطور که اکثر مردم به یاد می آورند ، اسمیت شاید بزرگترین اشتباه تاریخ NBA را مرتکب شد زیرا در لحظات پایانی مسابقه کاملاً از اینکه چه امتیازی کسب کرده بود آگاه نبود. این در نهایت منجر به باخت کلیولند کاوالیرز و خروج سریع لبران جیمز از کلیولند برای دومین بار شد.

اخیراً اسمیت توانست به عنوان قهرمانانه لس آنجلس لیکرز به مقام قهرمانی NBA بازگردد. اسمیت بخشی از تیم بود و گرچه وقت بازی زیادی به او نرسید ، اما همچنان همان حلقه قهرمانی دیگران را دارد. علی رغم همه نفرت هایی که به او راه می یافت ، اسمیت در توییتر صحبت کرد و نفرت انگیزانی را که این همه اندوه او را به وجود آورده اند خطاب کرد. به زبان ساده ، اسمیت به مخالفان گفت که سر و صدا کنند.

“من خیلی شنیده ام. “تو حتی کاری نمی کنی.” مرد ، بگذارید چیزی به شما بگویم. آنها را از چیزهایی که آنها تراشه می نامند. آنها را بدست آورده است ، آنها هرگز داده نشده است. آنها همیشه به دست می آورند. “اسمیت در حقیقت گفت.

حالا ، اسمیت یک بازیکن آزاد است و باید تصمیم بگیرد که آیا به لس آنجلس برمی گردد یا خیر. اگر تیم فضایی برای او، آن جالب خواهد بود که ببینید که آیا آنها او را به.

مطالب جالب  کداک سیاه شاخه شات خود را در زندیا دوباره با تولد آرزوها
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *