رفتن به نوشته‌ها

جوجی نقد او اصالت در “نیتروژن”

عنصر

88 Rising’s Joji به سرعت خود را به عنوان یک هنرمند هیجان انگیز برای تماشا تثبیت کرد و با انتشار آلبوم کاملاً جدید خود Joji ، اطمینان حاصل کرد که با ظهور او چشم ها ثابت می مانند. او نه تنها یک ملودیست با استعداد است ، بلکه دارای یک گوش تازه و تازه برای تولید است. “NITROUS” آن را به طور م effectivelyثر ضبط می کند ، و به لطف فضای بسیار عجیب و غریب در عین حال به روز شده ، به عنوان یک برجسته اولیه در Nectar ظاهر می شود.

به نظر می رسد “NITROUS” با آوازی که به نظر می رسد از طریق بلندگوی تلفن قدیمی ضبط شده است علی رغم انتشار پاییزی ، همه سرودهای تابستانی را دارند. با این وجود فاصله ای در آنجا وجود دارد ، مسیری که اشاره دارد (البته اندکی) که همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست. جوجی آواز می خواند: “حدس بزنید من بیدار بوده ام و فکر کرده ام” درمورد سرنوشت خود ، جنگ با دو شیطان ، خون در خمیردندان من. “به شب تف کن ، فکر می کرد خوب است / تو فقط مرا عصبی می کنی ، مثل یخ سردت می شوی.”

آهنگ جدید را اکنون بررسی کنید ، و اگر مورد علاقه شما باشد ، حتما Nectar بدهید یک چرخش به طور کامل فکر می کنید جوجی به عنوان یکی از بهترین ترانه سراهای جوان بازی باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد؟

متن های متنوع

حدس بزنم من بیدار بوده ام و به سرنوشت خود فکر کرده ام
با دو شیطان درگیر شده ایم ، خون در خمیردندان من
تف را به شب تف کرده ، فکر می کنی که خوب خواهد بود – تو فقط مرا عصبی کردی ، مثل یخ سرد < br>

مطالب جالب  ها Iggy Azalea تایید Playboi Carti اسپلیت: "من بالا بردن پسر من هستم تنها"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *