رفتن به نوشته‌ها

جان سینا به عنوان شخصیت اصلی در “صلح ساز” Spin-off “جوخه انتحاری”

حرکت های بزرگی در دنیای جان سینا در حال انجام است زیرا اعلام شده است که آیکون کشتی در سریال های خودش بازی خواهد کرد. فیلم جوخه ، که قرار است در آگوست 2021 اکران شود ، جان سینا نقش صلح ساز را به تصویر می کشد و اکنون HBO هشت قسمت از اسپین آف را با عنوان بعد از این شخصیت انتخاب کرده است. این مجموعه به عنوان یک کمدی اکشن و ماجراجویی توصیف می شود و ورایتی گزارش داد که جیمز گان ، کارگردان فیلم The Suicide Squad (جوخه خودکشی) قرار است نویسندگی و کارگردانی آن را انجام دهد.

“” صلح ساز “فرصتی است تا از دریچه این ابرقهرمان / ابرشرور / و بزرگترین کیسه دوش جهان ، به مسائل روز دنیا بپردازیم گان گفت: “من خوشحالم که” جوخه خودکشی “را گسترش می دهم d این شخصیت را از جهان فیلم DC به وسعت کامل یک سریال برسانید. و البته اینکه بتوانم دوباره با جان ، پیتر و دوستانم در برادران وارنر کار کنم ، مایه کیک است. “

جان سینا همچنین هیجان خود را از گسترش نقش سینمایی خود در تلویزیون به اشتراک گذاشت . سینا گفت: “من قبلاً گفتم كه افتخار فوق العاده ای بود و فرصتی باورنكردنی برای حضور در” جوخه خودكشی “و همكاری با جیمز در مورد یك فیلم خارق العاده. “من فوق العاده هیجان زده هستم که این فرصت را دارم که دوباره با او برای” صلح ساز “همکاری کنم. ما نمی توانیم منتظر طرفداران باشیم تا این را ببینند.”

[از طریق]

مطالب جالب  Reason Drops Off TDE Debut "New Beginnings" Ft. مدرسه Q، آب روح، ها Rapsody، JID
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *