رفتن به نوشته‌ها

جیمز باند x آدیداس UltraBoost “فرصتی برای مردن” به زودی: عکس های

یکی از شاخص ترین شخصیت های کتاب و فیلم در تمام دوران ها ، کسی نیست جز جیمز باند. در طول این سال ها شخصیت شان کانری ، راجر مور ، تیموتی دالتون ، پیرس برازنان ، جورج لازنبی و دانیل کریگ بازی کرده اند. در واقع ، در پایان سال جاری ، ما شاهد تصویرگری نهایی کریگ از مامور مخفی 007 در No Time To Die خواهیم بود. برای نشان دادن این فیلم عظیم ، به نظر می رسد که حق رای دادن همکاری بزرگی با آدیداس انجام داده است.

اخیراً ، بن فلدرشتاین از Sole Collector به تازگی پیش نمایش یک DNA جدید Adidas UltraBoost را مشاهده کرده است که نقطه عطفی است برای فیلم رنگ کلی یک بژ خامه ای خوب است ، همه در حالی که زبان دارای نماد نمادین 007 از سکانس آغازین فیلم ها است. از آنجا کفی به دست ما می رسد که “007” در حالی که نام تمام فیلم های متفاوت جیمز باند نوشته شده است. این یک ظاهر کاملا جالب است که مطمئناً طرفداران سرسخت این حق رای دادن را مجذوب خود خواهند کرد.

در مورد تاریخ انتشار ، تعداد زیادی کفش ورزشی آدیداس x جیمز باند قرار است در تاریخ 29 اکتبر کاهش یابد ، بنابراین در ادامه با ما همراه باشید برای به روزرسانی ها حتماً آنها را به شما ارائه خواهیم داد.

تصویر از طریق Sole Collector
James Bond x Adidas Ultra Boo FY0648 Top
تصویر از طریق Sole Collector
 James Bond x Adidas Ultra Boost DNA FY0648 Language
تصویر از طریق بنابراین لو گردآورنده معرفی

مطالب جالب  Kanye غرب واقعا نتواند دریک، بازتوییت فیلم دیگری با او
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *