رفتن به نوشته‌ها

جیمز بلیک است برخی از سوالات در hypnotizing است را تنها “آیا شما تا به”

عنصر

جیمز بلیک به تازگی یک EP جدید را رها کرد و متعهد شد که اعتماد به نفس جدید خود را برای قرار دادن صدای خودم در ریتم های طبقه رقص به نمایش بگذارد.

موسیقی او به آرامی تمایلات پاپ او را نشان می دهد که هر نسخه جدید و “آیا شما همیشه” شاید آشکارترین تلاش او برای یک آهنگ پاپ ساده است.

او هنگام یادآوری خاطرات از دست رفته ، ضرب آهنگی به رهبری پیانو با ضرب آهنگ رقص را تهیه می کند: “من نسخه دو صندلی را می خواستم / نسخه شنبه را می خواستم / فکر می کردم بیشتر هم باشد”.

این آهنگ بازگشتی سبک شناسانه به روزهای او به عنوان دی جی کلوپ است ، با صدای ضرب آهنگ شبیه موسیقی زیرزمینی کم کلید از خانه مادری اش لندن.

گرچه پیچیده نشوید. حتی اگر این محبوب ترین آهنگ جیمز بلیک است که هنوز هم به آن علاقه دارد ، اما هنوز یک آهنگ جیمز بلیک است. نمونه های آوازی بلند در مقابل پدهای مبهم و تارهای ارکستر قرار می گیرند و محیطی کاملاً بیگانه و گمراه کننده ، اما هنوز هم زیبا به وجود می آورند.

تجسمگر “آیا شما همیشه” را در زیر ببینید و افکار خود را با ما در میان بگذارید نظرات.

متن ترانه های قابل نقل و انتقاد

آیا هرگز درباره من فکر می کنید؟ – واقعا ، اگر صادق باشید با من – می خواهم بگویم این دو طرفه است – در نمایش های اسلایدی من – تو خیلی خوب می آیی – بهتر از آن که هرگز یادم نرود – بهتر از آن است که هرگز یادم نباشد

مطالب جالب  DaBaby اعلام ویدیو جدید با Quavo امشب
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *