رفتن به نوشته‌ها

زندانبانان زندانیان را وادار می کنند که “کودک کوسه” را به عنوان شکنجه گوش دهند: گزارش

نگهبانان سابق زندان شهرستان اوکلاهما و همچنین سرپرست آنها ، در رابطه با اتهامات شکنجه زندانیان در این مرکز با مجبور کردن آنها متهم شده اند به تکرار “کودک کوسه” گوش دهید. BuzzFeed گزارش می دهد که گرگ باتلر ، 21 ساله و کریستین مایلز ، 21 ساله ، با این ادعا روبرو هستند که زندانیان را با دستبند به دیواری در داخل زندان وادار کرده اند تا ساعت ها به عنوان “نظم” به “کودک کوسه” گوش دهند.


فرانک میسلوتا / گتی ایماژ

این گزارش نشان می دهد که حداقل مایلز و باتلر حداقل دو زندانی را مجبور به ایستادن و گوش دادن به آهنگ تقریباً برای دو ساعت کرده اند. به گفته محققان ، این آهنگ “در یک حلقه قرار گرفت تا با تکرار با صدای بلند پخش شود … بنابراین استرس عاطفی نامناسبی بر زندانیانی که به احتمال زیاد از عوامل استرس زای جسمی رنج می بردند” ایجاد کرد. اضافه کردن ، “گفته شد که پخش موسیقی یک شوخی است” بین هر دو زندانبان که از این روش بیرحمانه برای “آموزش یک درس به آنها” استفاده کردند.

همراه با مایلز و باتلر ، سرپرست آنها ، کریستوفر هندرشات ، همچنین به جرایم جنایی ظلم به زندانیان ، مجازات بدنی یک زندانی و توطئه متهم شد. در گزارش ها مشخص نشده است كه هندرسات در این اقدامات شركت كرده است اما او آگاه و شريك بوده و نتوانسته هيچ نوع تحقيق و يا اقدام انضباطی عليه نگهبانان را تحريك كند. تیلور اقدامات آنها را تقبیح كرد و اظهار داشت ، “ما آن را تحمل نمی كنیم.”

[از طریق]

مطالب جالب  Cardi B طلاق جبران توجه را انکار کرد به دلیل توجه ، وبلاگ ها را به دلیل دروغگویی درمورد جدایی
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *