رفتن به نوشته‌ها

مکعب یخی و دکتر Dre Bried N.W.A. انرژی برای “طبیعی متولد Killaz”

عنصر

بیست و شش سال پیش ، Death Row Records یک نیروی مسلط در چشم انداز هیپ هاپ بود ، که با افزایش حرفه انفرادی دکتر Dre پس از NWA پیش رفت. و گرچه سقوط خطرناکترین گروه جهان با سختی و خصومت صورت گرفت (چه کسی می تواند “No Vaseline” تند و تیز را فراموش کند ، که Cube Dre ، Eazy ، MC Ren و DJ Yella را بر روی آن منفجر کرد) ، موسیقی متن Murder Was The Case در واقع اولین تجدید دیدار میان مکعب یخی و دکتر دره بود.

با اعلام اینکه “طبیعی متولد کیلاز” است ، این زوج شیمی را به نمایش گذاشتند که از آن زمان به سختی مورد استفاده قرار گرفته است. در خارج از بالا ، Dre همه چیز را با برخی از میله های شیطانی تنظیم می کند ، و تصویری فریبنده از خشونت را ایجاد می کند. او بیش از مصنوعات تحریف شده G-funk با تمسخر گفت: “با من به ذهن یک دیوانه سفر کن ، محکوم به قاتل بودن از وقتی که من از گونی آجیل بیرون آمدم”. “من در حالتی ذهن کشنده و قلب پر از وحشت هستم ، شیطان را در آینه می بینم.”

مطابقت با شدت شوم او مکعب یخی است که با غزلیاتی به همان اندازه منحرف ، فساد خود را به رخ می کشد. وی ابراز تأسف می کند: “ترور دوران من را به تصویر می کشد ، اکنون نمی توانم دور مادرم آویزان شوم زیرا او را می ترسانم.” “من می خواهم مادربزرگ ها را منفجر کنم ، بله چه خبر / وقتی باز می کنم احساس می کنم دارم مهره می خورم.” در همان روزی که موسیقی متن Murder Was The Case برای اولین بار منتشر شد ، حتماً دوباره به دیدار دو نفره تنها دکتر در و آیس مکعب بروید.

مطالب جالب  slowthai Enlists جیمز بلیک و کوه Kimbie برای "احساس دور"

متن های قابل گفت < / span>

انفجار را از بمب افکن شکلات احساس کنید – مادون قرمز که به سمت سر شما هدایت می شود مانند نام شما سارا کانر بود – سر بریدن ، من برای قرار دادن شما در خانه تشییع جنس نمی خواهم < br> با یک گلوله در گنبد شما
من مثل گدازه داغ هستم ، شما یک مشکل دارید؟
من یک مشکل حل کردم و نام او Revolver است

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *