رفتن به نوشته‌ها

فردی گیبس و ScHoolboy Q Lock در استودیو برای مدتها انتظار Collab

گرچه فردی گیبس هنوز هم از آلفردو که مورد تحسین منتقدان قرار دارد سوار است ، او در استودیوی پروژه بعدی خود قفل شده است. مشخص نیست که آیا پیگیری های Bandana در آینده نزدیک به سرانجام خواهد رسید یا خیر ، مطمئناً گیبس در حال کار است. این خواننده رپ اخیراً با چندین هنرمند بزرگ در آزمایشگاه از جمله ScHoolboy Q مشاهده شد. گیبس عکسی از خود و ScHoolboy Q را در استودیویی به اشتراک گذاشت و نشان داد که آنها “یکی را گرفته اند”.

شما می توانید تصور کنید که این دو پیوند کاری جدی نیست. گیبس عنوان “دلقک Q” را به خاطر عادت های سیگار کشیدن در علف های هرز نوشت و نوشت: “N *** a Q به من گفت که از علف هرز دست کشیده است” ، او با یک شکلک خنده همراه با #GangSigns نوشت. س به سرعت این مورد را در بخش نظرات رد کرد و پاسخ داد ، “به tHis N *** aH گوش ندهید.”

با توجه به اینکه این دو سیگاری مشهور هستند ، می توانید تصور کنید که در آن جلسه تعداد زیادی بک وود دود کرده باشند. در کمال تعجب ، ما در گذشته هیچگاه از این دو کلابی دریافت نکرده ایم. گیبس در گذشته با هنرمندان دیگری از TDE مانند Ab-Soul که در “لیکرز” ظاهر شد و همچنین جی راک کار کرده است. با یک آهنگ با Q در انبار ، شاید روزی بشنویم که کندریک لامار و گیبس در غرفه بار-برای-بار می روند.

غیر از Q ، Gibbs نیز در استودیو با Big دیده شد شان و همچنین Hit-Boy. ما شما را در هر به روزرسانی پیرامون این مجموعه علمی فردی گیبس x ScHoolboy Q پست خواهیم کرد.

مطالب جالب  تراویس اسکات ایکس هوایی اردن 6 "بریتانیا خاکی" شایعه برای 2021: اولین نگاه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *