رفتن به نوشته‌ها

فردی گیبس و بزرگ شان تصور کنید خود را به عنوان لیکرز برای آینده موسیقی تصویری

عنصر

فینال NBA ممکن است امشب به پایان برسد زیرا میامی و لیکرز در بازی 6 به مصاف هم می روند. لیکرز در حال حاضر 3-2 در فینال پیشرو است و به نظر می رسد مانند میامی برای گرفتن حلقه قهرمانی کمی به مداخله الهی نیاز دارد. گفته شد ، به نظر می رسد که بیگ شان ، فردی گیبس و Hit-Boy نه تنها قهرمانی در لیکرز را پیش بینی می کنند ، بلکه قبلاً در جشن پیروزی در صورت جشن گرفتن یک موزیک ویدیو را ضبط کرده اند.

گیبس در “گرام” حضور پیدا کرد و در آنجا همکاری آینده خود را با بیگ شان طعنه زد. این دو که با هم در جلد XXL تازه وارد ’10 حضور داشتند ، اخیراً در کنار استودیو در کنار Hit-Boy دیده شده اند و اکنون ، آنها یک موزیک ویدیو برای تک فیلم گرفته اند که به نظر می رسد حداقل “4 Thangs” باشد این همان چیزی است که من از شرح آخرین پست فردی دریافت می کنم. Gangsta G.I. برخی از فیلمهای BTS از فیلمبرداری و پیش نمایش آنچه که به نظر می رسد پخش کالاهای تجاری است که قرار است این تک آهنگ را دنبال کند ، به اشتراک گذاشته شده است.

فیلم به اشتراک گذاشته شده در Gibbs Instagram نشان داد او و بیگ شان در حال بازی یک نفره هستند -یک نفر در پیراهن لیکرز. گیبس بعداً عینک زد ، و از شور و شلوار قفسه پیروزی بعد از قهرمانی با بطری های شامپاین در همه جا تقلید کرد.

مطالب جالب  راجون روندو دفاع برادرش پس از راسل وستبروک اجرا در

هیچ تاریخ انتشار این آهنگ یا موزیک ویدیو مشخص نشده است اما تصاویر به اشتراک گذاشته شده در صفحه گیبس می دهد یک پیش نمایش بهتر از این آهنگ.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *