رفتن به نوشته‌ها

FKA Twigs می گوید که او آلبوم خود را در حالی که قرنطینه شده بود با استفاده از FaceTime

FKA Twigs می گوید که او در هنگام شیوع ویروس کرونا ، یک آلبوم کامل را در حالی که در قرنطینه بود ، نوشت. وی برای سری جدید موزه GRAMMY برنامه های در خانه ، وی تجربه همکاری خود با هنرمندان را از طریق FaceTime بیان کرد.

 شاخه های FKA ، آلبوم ، ویروس کرونا فریزر هریسون / گتی ایماژ

“من فقط یک روز تصمیم گرفتم. این 1/3 راه بود و من فقط رفتم و آن را انجام دادم. این واقعاً شگفت انگیز بود زیرا من بیشتر با یک هنرمند و تهیه کننده شگفت انگیز به نام El Guincho کار می کردم و همه کارها را تقریباً با همه همکاران در FaceTime انجام دادم. “

شاخه ها حتی کار می کردند با افرادی که قبلا هرگز آنها را ملاقات نکرده بود.

وی افزود: “من با افرادی کار می کردم که هرگز آنها را ملاقات نکرده ام و ما تمام کارها را از طریق FaceTime انجام دادیم و عالی بود زیرا در ابتدا به استودیو نمی رفتم ، بنابراین من روزها با ال گوینچو ضرب و شتم می گرفتم و سپس شب با برخی از دوستانم در آمریکا که موسیقی می ساختند تماس می گرفتم و یک لیوان شراب و آبگرم می نوشیدم و متن شعر بنویسید و در مورد معنای آهنگ صحبت کنید.

“بنابراین من توانستم همه کارها را از طریق تلفن خود انجام دهم و اوقات بسیار خوبی داشتم. من فکر می کنم از بعضی جهات از نظر جسمی کمی رنج می برد زیرا نتوانستم به اندازه معمول تمرین کنم. اما من یادگیری پیانو را شروع کردم و اکنون می توانم موسیقی بخوانم ، که خوب است. “

وی تاریخ انتشار پروژه را در نظر نگرفت و می گوید که” تازه آن را تمام می کند ” اکنون. Twigs همچنین می گوید که او در طول همه گیر شدن همه چیز یاد گرفته که چگونه پیانو بنوازد و نت موسیقی بخواند.

[از طریق]

مطالب جالب  Shyne به رود به جزئیات درباره 1999 Diddy به کلوپ شبانه تیراندازی
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *