رفتن به نوشته‌ها

Draymond سبز پاسخها سوال دشوار در مورد KD رزمندگان عنوان

عنصر

دریموند گرین و گلدن استیت واریورز بین سالهای 2015 و 2019 یک دوره تاریخی را تجربه کردند. آنها توانستند به فینال های NBA با 5 پیروزی صعود کنند و در نهایت با سه قهرمانی به میدان بروند. . سلسله آنها چیزهای افسانه ای است ، به خصوص در سال 2017 و 2018 که آنها با کوین دورانت عنوان قهرمانی را بدست آوردند. علی رغم اینکه برخی از طرفداران این عناوین را غیرقانونی می دانند ، نمی توان انکار کرد که KD Warriors یکی از بزرگترین تیم های NBA در تمام دوران بوده است.

شب گذشته در برنامه Inside The NBA ، چارلز بارکلی از گرین به طور مستقیم در مورد KD س askedال کرد رزمندگان و اینکه آیا احساس می کند که آن دو عنوان آخر احساس خوبی دارند یا نه. به زبان ساده ، چارلز می خواست بداند کدام عنوان برای گرین بیشتر معنی دارد. همانطور که ستاره جنگجویان توضیح داد ، او کسب عنوان اول را در سال 2015 بسیار ترجیح داده است ، زیرا این کار بسیار سخت تر بود. همانطور که وی خاطرنشان کرد ، عناوین با KD تا زمان آغاز مرحله حذفی یک نتیجه قبلی بود.

این نظرات مطمئناً جالب است ، خصوصاً وقتی شما تاریخ سبز و دورانت را در نظر می گیرید. هر دو بازیکن قبلاً با هم مشاجره داشته اند و از گفتگو درباره یکدیگر خجالتی نداشته اند. با این کلیپ ، بارکلی گرین را در نقطه عجیبی قرار می داد ، اگرچه شما مجبورید آن را به مرد بزرگ جنگجویان بدهید زیرا پاسخی صادقانه داده است.

مطالب جالب  مشکل شیپور خاموشی جی راک و جک هارلو برای "هیچ چیز" Banger های
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *