رفتن به نوشته‌ها

داناوان میچل ارائه عاطفی عذرخواهی به Breonna تیلور

عنصر

طی چند ماه گذشته ، بسیاری خواستار اجرای عدالت برای برونا تیلور بوده اند ، که هنگام خواب در آپارتمان خود توسط پلیس تیرباران و کشته شد. از زمان مرگ وی ، جزئیات متناقضی پیرامون شرایط رخ داده گزارش شده است ، اما هنوز هم روشن است که مرگ او ، بدون توجه به هر زمینه ای ، ناعادلانه بوده است. روز گذشته ، پلیس لوسیویل قبل از اعلام اینکه هیچ یک از افسران درگیر ، متهم نخواهد شد ، وضعیت اضطراری اعلام کرد. این امر هم اکنون به اعتراضات گسترده ای در سراسر کشور منجر شده است ، از جمله در لوئیزویل که دو افسر پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

ورزشکاران و مشاهیر مختلف در مورد حکم و چگونگی این یک مورد ناراحت کننده بی عدالتی صحبت کرده اند ، به خصوص از تلاش زیادی برای اطمینان از پاسخگویی پلیس انجام شد. دونووان میچل از یوتا جاز امروز یکی از ورزشکارانی بود که با عذرخواهی عاطفی از تیلور به توییتر رفت.

همانطور که میچل اظهار داشت ، او شخصاً احساس می کند با داستان ارتباط دارد زیرا لوییزویل خانه ای برای به او. وی همچنین متذکر شد که می خواست تیلور عدالت شایسته خود را بدست آورد و در نهایت متأسف است که سیستم او را شکست داد.

در طول مدت حضور در حباب NBA ، بازیکنان مختلف NBA علیه نژادپرستی سیستمی مبارزه کرده اند و با این کار آخرین حکم در نظر گرفته شده ، روشن است که آنها برای آینده قابل پیش بینی به جنگ ادامه خواهند داد.

مطالب جالب  50 Cent به چکش صفحه اصلی مغلوب ساختن پیشی جستن تایید: "من نمی خواهم به 20 سنت"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *