رفتن به نوشته‌ها

فعلی $ Y و هری تقلب نتیجه گیری فیلم خود را با “1 عشق” کلیپ

عنصر

Curren $ y و Harry Fraud اعتبار خود را در “The Director’s Cut” ثبت کردند.

Cut the Director به پایان رسیده است و Curren $ y و Harry Fraud با تصاویر نزدیک به آلبوم “1 Luv (اعتبار را رول کنید)” دوباره برگردید

بیش از یکی از ضرب های کم سابقه روی نوار ، Curren $ y در مورد زندگی حرفه ای او ، جایی که شروع کرده و در کجاست ، تأمل می کند.

تقلب فقط با یک پیانوی ساده رودس ، یک گیتار باس ، و یک حلقه طبل گرد و غبار ، یک فضای غوطه وری ایجاد می کند که به فکر یک اتاق انتظار دودی برای یک شرکت هواپیمایی دنج در دهه 80 باشید. به عبارت دیگر ، یک ضرب و شتم ایده آل Curren $ y.

Spitta پادشاه ظرافت ظریف است و او هرگز برای تنظیم یک شور و هیجان مجبور نیست کارهای زیادی انجام دهد. این ویدئو می بیند که او در وسط محله اش با یک کاست قابل حمل برخورد می کند ، در حال استراحت است ، ایمپالا خود را نشان می دهد و در Wraith خود یک بونگ دود می کند.

او فیلم خود را با ظرافت تمام می کند ، اما نه قبل از فریاد زدن یک افتاده دوست: “در استودیو شنا می کنی ، یک نفر عاشق مک میلر است.”

ویدیوی “1 Luv (اعتبار را رول کنید)” را در بالا ببینید و اگر هنوز کار نکرده اید ، The Director’s Cut را پخش کنید. این قطعا ارزش را گوش دهید.

مطالب جالب  طلا و جواهر ارائه $ 30K سرد از Grillz با به مشتری زندان در
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *