رفتن به نوشته‌ها

کونور مک گرگور Hypes تا قریب الوقوع داستین Poirier از مسابقه برگشت

عنصر

کانور مک گرگور یکی از بدنام ترین مبارزان تاریخ UFC است و هواداران همیشه چشم به راه مبارزات او هستند. در چند سال گذشته ، مک گرگور بارها و بارها از MMA بازنشسته شده است اما با توجه به اینکه همیشه راهی برای بازگشت پیدا می کند ، هرگز این بازنشستگی ها را دنبال نکرده است. در حقیقت ، مک گرگور پس از آخرین مهاجرت خود از UFC ، فاش کرد که سال آینده در یک مسابقه بوکس با مانی پاکیائو می جنگد.

در مورد UFC ، خوب ، به نظر می رسد که مک گرگور زودتر از این خواهد آمد. علیرغم التماس برای مبارزه در سال 2020 ، دانا وایت رسماً به مک گرگور در 23 ژانویه 2021 یک مسابقه برگشت مقابل داستین پوآیر پیشنهاد داد. در حال حاضر ، به نظر می رسد که مک گرگور این مبارزه را قبول کرده است و امروز ، او به اینستاگرام رفت و بسیار جنجالی کرد مسابقه پیش بینی شده در اینجاست که مک گرگور گفت “غبارگیری دیگری برای داستین”. چیزهای هوشمندانه.

مک گرگور در سال 2014 بدنام پواریه را شکست داد و بیش از شش سال بعد به دنبال این کار است. برای طرفداران قدیمی UFC ، این مدتی یک مبارزه ر dreamیایی بوده است ، بنابراین دیدن این اتفاق سرانجام خوشایند است.

با حرکت به جلو ، مک گرگور درخواست کرده است که این مبارزه در ورزشگاه Cowboys برگزار شود ، اگرچه آن باقی مانده است دیده می شود یا نه این کار به ثمر برسد.

مطالب جالب  وندی ویلیامز خنده از طریق دیسکو آهنگ قبل از "نقاب خواننده" آشکار
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *