رفتن به نوشته‌ها

کلودیا جردن ادعا می کند دونالد ترامپ دو بار سعی در بوسیدن او داشته است

مدت ها قبل از اینکه میزبان برنامه گفتگوی خود در شبکه فاکس سول باشد ، کلودیا جردن در برنامه The Apprentice با دونالد ترامپ حضور داشت. از آنجا که بزرگ سرمایه تجاری به فرماندهی کل قوا آمریکا تبدیل شده است ، افرادی که با ترامپ درگیر شده اند با ادعای داستانهای نامعقول خود درباره رئیس جمهور روبرو شده اند. کلودیا اخیراً با پادکست دیوید یونتف از پشت طناب مخملی بازدید کرد و دو سنت خود را به اشتراک گذاشت ، آنچه را که گفته بود سخنان جنجالی ترامپ درباره مردان سیاه پوست بود ، به اشتراک گذاشت. وی همچنین اظهار داشت که او بارها و بارها اقدام به بوسیدن او کرده است.

کلودیا جردن ، دونالد ترامپ ، شاگرد
پاراس گریفین / استرینگر / گتی ایماژ

جردن خاطرنشان کرد که به نظر وی ، تیفانی ترامپ بیشترین است “از همه دختران” غافل شده و رئیس جمهور همسر سابق خود ایوانکا را نسبت به همسر فعلی خود ملانیا ترامپ ترجیح می دهد. وی همچنین اظهار داشت كه ترامپ در مورد افراد قضاوت می كند و آنها “براساس افراد لاغر ، چقدر جذاب هستند ، اگر ثروتمند باشند” ارزش قائل است.

دونالد ترامپ حتی گفته می شود كه كلاودیا اردن را صدا كرده و به او گفت وقت خود را برای دیدار با مردان سیاه از دست ندهد. جردن گفت: “من در آن زمان با یك ورزشكار المپیكی ، یك مرد سیاه پوست ، و بهترین مرد در جهان آشنا می شدم.” و من مانند “صبر كنم ، چرا این حرف را به من می زدی؟” و او گفت ، ” چون آنها پول ندارند. “و من مثل هوم بودم ، خوب. پس فقط مسابقه را دور بیندازید چون آنها پول برای شما ندارند. بنابراین من به او گفتم ، من گفتم ،” این چیز جالبی نیست “”

این همه ماجرا نبود. “اوه ، قبل از اینکه” شاگرد “را بدست آورم ، ما درست مثل سال یا سال منتهی به نمایش بودیم. او کمی آن را امتحان کرد ، تو می دانم ، او به نوعی این کار را می کند … او سعی کرد یک بار ، دو بار مرا ببوسد. “” و من مجبور شدم به او یادآوری کنم که ازدواج کرده است. به این ترتیب ، تو آن زبان را در دهان من نمی گذاری. این به طور قطع اتفاق نخواهد افتاد. “

جردن می خواست روشن کند که اعتقاد ندارد پیشرفت ترامپ حمله جنسی نبوده و وی افزود که ملانیا به خوبی می داند که شوهرش ادعا می کند او را تقلب می کند. “به همین دلیل الماس و دستبندهای او بسیار بزرگ هستند.”

[از طریق]

888011000110 888
او همچنین گفت که او ترجیح Ivanka بیش از ملانیا، و هر کس است آگاه است که او همسرش را تقلب می کند.
https://www.hotnewhiphop.com/claudia-jordan-claims-donald-trump-tried-kissing-her-twice-news.119689.html

مطالب جالب  دورگه استفاده از توالت یک انسان در کول بنت به کارگردانی "با خدا" فیلم
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *