رفتن به نوشته‌ها

آزمونهای COVID-19 مثبت Heads & Bears: گزارش

خرس های شیکاگو و روسای شهر کانزاس هر دو در دو آزمون مثبت COVID-19 کار می کنند سازمان های. به گفته آدام شفر از ESPN ، یک بازیکن تمرین کننده برای خرس ها و یک مربی قدرت و تهویه برای سران هر دو ویروس کرونا دارند.
 رئیسان ، خرس ها ، COVID -19
جیمی اسکوایر / گتی ایماژ
“هیچ چیز مثبتی در تنسی وجود ندارد نه نیو انگلیس ، اما اکنون دو آزمایش مثبت دیگر وجود دارد: یکی برای بازیکن تیم تمرین در شیکاگو ، اما خرس ها از پنجشنبه شب بسته شده اند و یک مربی قدرت و تهویه مطبوع در کانزاس سیتی ، به عنوان منبع. ردیابی در حال انجام است ، “شفر روز شنبه در توییتر اعلام کرد.
تست های مثبت جدید بعد از یک هفته آشفته برای هفته NFL ، از نظر COVID-19. هر دو تایتان ها و پاتریوت ها به تنهایی از ویروس کرونا استفاده می کردند. جیسون مک کوورتی ستاره کنگره ستاره میهن پرستان ، لیگ را به دلیل برخورد با بیماری همه گیر انتقاد کرد ، تا آنجا که گفت آنها به امنیت بازیکن اهمیت نمی دهند.
” “من فکر می کنم خارج از اینجا ، افرادی که مجبور نیستند در ساختمان ما قدم بزنند – خواه دفتر لیگ باشد ، خواه NFLPA باشد – آنها اهمیتی نمی دهند ،” مک کورتی گفت: “برای آنها ، این مربوط به مصلحت ما ، یا سلامتی و ایمنی ما نیست ، بلکه در مورد ” خوب است ، خوب به نظر می رسد ، و چگونه می توانیم آنجا برویم و بازی کنیم؟ ” من فکر می کنم آنچه که من شخصاً در تمام این شرایط آموخته ام این است که به ما افراد این ساختمان بستگی دارد که واقعاً از یکدیگر مراقبت می کنند. “
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *