رفتن به نوشته‌ها

Charlamagne باشگاه خدا به یاد می آورد مونیک تحقیر او را در طول “باشگاه صبحانه” مصاحبه

عنصر

سالها پیش هنگام بازدید Mo’Nique از باشگاه صبحانه ، تصادفی رخ داد. بازنگری در این فیلم ، لحظه ای سخت و ناراحت کننده را نشان می دهد که بازیگر برنده اسکار با شارلاماگ خدا روبرو می شود که فقط یک ماه قبل از ظاهر شدن او را “الاغ روز” لقب داده است و هر لحظه بدتر می شود. میزبان با نظر Mo’Nique در مورد اختلاف او با Netflix موافقت نکرد ، بنابراین او را به لیست الاغها در کاتالوگ خود اضافه کرد.

[محتوای جاسازی شده]

Charlamagne دوباره بازدید کرد آن تبادل ناراحت کننده هنگام گفتگو با VladTV. پس از اینکه ولاد در هنگام کار با مونیک و همسرش داستان شیطنت های خود را به اشتراک گذاشت ، شارلامن یادآوری کرد که بیش از 10 سال پیش با او درگیر شده بود. آنها در یک ساختمان کار می کردند بنابراین او با باز کردن درها و مواردی از این دست همیشه نجیب زاده بود و ظاهراً بازیگر زن به او گفت مادر و مادربزرگش او را خوب تربیت کرده اند. وی با خنده افزود: “ما در آن مصاحبه با باشگاه صبحانه كاملاً 180 كاری انجام دادیم.”

“در پایان آن مصاحبه ، من بدترین چیزی بود كه برای سیاهپوستان اتفاق افتاده است ، yada yada yada ، ” او گفت. “من مثل” لعنت هستم. من بدترین چیزی هستم که برای همه سیاه پوستان اتفاق افتاده است؟ ” بی رحمی پلیس ، نژادپرستی سیستمی ، دوران جیم کرو را فراموش کنید ، برده داری را فراموش کنید … من بدترین اتفاقی است که برای همه سیاه پوستان افتاده است؟ عجب خدا رحمت کند Mo’Nique. بهترین آرزوها را برای او دارم. “

مطالب جالب  تراویس اسکات با کوبی برایانت به عنوان یک موشک موشکی هوستون

کلیپ Charlamagne Tha God را در زیر مشاهده کنید.

[محتوای جاسازی شده]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *