رفتن به نوشته‌ها

کازانوا دروازه حزب محافظه کار Lanez خارج

عنصر

توری لانز تا هفته گذشته که DAYSTAR را منتشر کرد نسبتاً ساکت بود. آلبوم جدید این خواننده رپ به تمام بحث و جدال های اخیر در رابطه با دخالت وی در تیراندازی مگان تی استالیون می پردازد. تا آن زمان ، او نسبتاً ساکت بود و به استثنای چند مورد واقعاً در هیچ کجا دیده نشده بود.

علیرغم اینکه یکی از منفورترین افراد در حال حاضر در هیپ هاپ است ، به نظر می رسد که او آزادانه در اینجا حرکت می کند. کازانوا اخیراً Tory Lanez را “بیرون” ، به گفته خودش ، هنگام حضور در یک باشگاه در نیوجرسی مشاهده کرد. “اوه گه ، اوه گه. اوه او بیرون” ، کازانوا در حالی که خود را به سمت Tory می کشد ، می گوید. رپر کانادایی تا زمانی که متوجه نشود کاس است ، تنش به وجود می آید. “What fuck you doin ‘out here؟ What’s amin’ on؟” توری به راحتی با پوزخندی روی صورتش شانه بالا انداخت و گفت: “من نمی دانم.”

البته توری لانز و کازانوا با یکدیگر غریبه نیستند. این دو قبلاً در کنار “دیویدو” ستاره نیجریه ای در “ساعت 2 بامداد” همکاری داشتند

اگرچه لزوماً به خودی خود مربوط نمی شود ، کازانوا با Roc Nation که در حال حاضر مدیر Megan Thee Stallion است ، امضا می شود. شرکت سرگرمی تحت هدایت جی ز این هفته در کانون بحث و جدال قرار گرفت ، پس از آنکه تیم مگ توری را به راه اندازی یک لکه بینی علیه او متهم کرد. وکلای مگ ادعا کردند تیم توری ایمیلهای جعلی از کلوپ شبانه LIV میامی ایجاد کرده و سعی در انتشار شایعاتی مبنی بر تأثیرگذاری Roc Nation بر شاکی در پرونده حمله به میامی دارد. ROC ملت از آن زمان این ادعاها را تکذیب کرد.

مطالب جالب  نظر Birkin در مورد Saweetie & Quavo طرفداران را تحریک کرده است
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *