رفتن به نوشته‌ها

Cardi B پس از آزار و اذیت طرفدارانش برای آشتی با افست

، توییتر را حذف کرد Cardi B شنبه ، در پاسخ به طرفداران که تصمیم او برای بازگشت دوباره با آفست را انتقاد کردند ، توییتر خود را حذف کرد.

Cardi B، Twitter تئو وارگو / گتی ایماژ

” من خیلی خسته شده ام از اینکه مردم می گویند باید به طور مداوم خودم را توضیح دهم. من طلاق خود را در آنجا قرار ندادم ، به گفته E ، منشی دادگاه آن را در همانجا اعلام کرد. ” اخبار. “و از آنجا که مردم شایعات را مطرح می کنند ،” اوه ، این پسر دختری باردار دارد “، من مجبورم به آن رسیدگی کنم.” کاردی به نظر می رسید که به طور غیرمستقیم حدس و گمان های آنلاین در مورد رابطه دوباره و دوباره خود با افست را که ادعا می شود توسط طرفدارانش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد ، عنوان می کند.

“پس شما می خواهید این را آزار دهید n * gga Bro ، اگر من کارها را حل می کنم ، چرا می خواهی به این توییتر n * gga برای آزار و اذیت او بپردازی؟ این هیچ معنایی ندارد ، “ادامه داد.

کاردی اعلام کرد ، اوایل این هفته ، که او با افست تماس گرفت. رپر قبلاً ماه گذشته طلاق داده بود.

“یک گروه کامل از 15 ساله ها به من می گویند چگونه زندگی ام را مثل مادر من زندگی کنم – خواستگاری آریانا گراند یا هر چیز دیگری ، “کاردی اضافه کرد. “مثل اینکه من از دیزنی یا چیز دیگری آمدم.

” شما می خواهید خودتان را طرفدار صدا کنید ، من هیچ هزینه ای نمی دهم. من از آن خسته شدم. “” من هر کاری که بخواهم انجام دهم. من طرفداران خود را دوست دارم و از آنچه شما انجام می دهید سپاسگزار و سپاسگزارم اما بعضی از شما واقعاً مثل اینکه با همه شما خواب هستم رفتار می کنم. “

برخی از صحبت های کاردی را بررسی کنید زیر است

در [از طریق]

مطالب جالب  ابونی ک. ویلیامز بازیگر نقش اول زن "RHONY" 'Housewife'
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *