رفتن به نوشته‌ها

Bow Wow اعتراف می کند که در DM های جوردین وودز اسلاید می کند: “I Fumbled The Ball”

او عاشق زندگی با دوست پسر خود کارل-آنتونی تاونز است ، اما شاید زمانی وجود داشته باشد که جوردین وودز و Bow Wow ممکن است یک چیز خاص باشند. این خواننده رپ و ستاره شبکه های اجتماعی هر دو در فصل 3 سریال The Masked Singer حضور داشتند ، اما از آنجا که هیچ کس مجاز به هویت دیگران نیست ، آنها از وجود آنها در تریلرهایی که مستقیماً در کنار یکدیگر بودند آگاهی نداشتند. جوردین هنگام خواندن اشعار “Let It Breathe” از Bow Bow و Genius را خواند ، متوجه شد که رپر چند بار در مورد او تف کرده است.

Bow Wow، Jordyn Woods، The Masked Singer ،
رابین ال مارشال / استرینگر / گتی ایماژ

” ترینا ماک را بر روی جوردین وودز گذاشت / دو بار به سمت DM او فرو رفت / ترینا دید که چگونه است / بو به او گفت من می توانم زندگی او را تغییر دهم. ” جوردین وودز تأیید کرد که Bow Wow در زندگی واقعی به DM های خود سر می زند ، اما هیچ چیز از این مسئله بیرون نمی آید. “Bow Wow” در اینستاگرام نوشت: “من توپ FELLAS DAMN را دستپاچه کردم!

او چند نظر دیگر در بخش نظرات خود اضافه کرد. “همه حقایق! من هیچ سرنخی نداشتم!” او گفت که با وودز در برنامه آواز حضور دارد. “در مجموعه خواننده نقابدار ، افراد مشهور دیگر را نمی توانیم ببینیم و صحبت نمی کنیم. تمام مدت او یک تریلر را با من به اشتراک می گذارد! من نمی دانستم که او تا زمانی که رای او را رد کرد ، در این برنامه بود و من نمی توانستم آن را باور کنم! خیلی نزدیک اما patna و ima همیشه برای او سوار می شوند. ” پست زیر کلیک کنید.

مطالب جالب  مالیکا حق در مورد O.T شکایت می کند Genasis کمک با ورود کودک
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *