رفتن به نوشته‌ها

BLM پیغام برای حذف از NBA دادگاه بعدی فصل

عنصر

هنگامی که بازیکنان NBA سفر خود را به سمت حباب اورلاندو آغاز کردند ، با این تقاضا روبرو شدند که بتوانند از عدالت اجتماعی و” زندگی سیاه “حمایت کنند. حباب در پی تیراندازی های متعدد پلیس که جان سیاه پوستان را گرفت ، آمد. در نتیجه ، بازیکنان NBA توانستند پیام های عدالت اجتماعی را روی پیراهن خود بپوشند ، در حالی که پیام های BLM را در زمین های بسکتبال واقعی نشان می دادند.

در طی مصاحبه اخیر با راشل نیکولز ، در میانه فینال های NBA ، آدام سیلور ، کمیساریای NBA ، در مورد جنبش و اینکه سال آینده چه اتفاقی خواهد افتاد صحبت کرد. همانطور که اظهار داشت ، سیلور معتقد است همه چیز به حالت قبل برمی گردد ، این بدان معناست که پیام BLM از دادگاه حذف خواهد شد. سیلور بر اساس نظرات خود فکر می کند این پیام رسانی می تواند طرفداران را از خود دور کند. با این حال ، کمیسار بار دیگر تأکید کرد که خوشحال است که به بازیکنان کمک می کند تا تلاش های خود را خارج از زمین انجام دهند.

[محتوای جاسازی شده]

“فکر من این است که وجود داشته باشد سیلور گفت: تا حدودی بازگشت به حالت عادی ، این پیام ها عمدتا از زمین منتقل می شوند و من کسانی را می فهمم که می گویند “من طرف شما هستم ، اما می خواهم یک بازی بسکتبال را تماشا کنم”. کمیساریای NBA در ادامه خاطر نشان کرد که حمایت از بازیکنان در مأموریت خود چقدر مهم است.

مطالب جالب  جوانان تفلون است مستقیما به کیسه در "بدون خواب"

بازیکنان توانسته اند در جبهه عدالت اجتماعی کارهای زیادی انجام دهند ، به ویژه با تبدیل شدن به هر عرصه NBA. در 3 نوامبر وارد ایستگاه رای گیری می شود. حتی اگر پیام در 2020-2021 برداشته شود ، بازیکنان چیزهای زیادی برای افتخار دارند.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *