رفتن به نوشته‌ها

بیگ شان تأیید می کند که او و ژنه آیکو روی پروژه Twenty88

کار می کنند

پس از اینکه عاشقانه خود را در سال گذشته دوباره برقرار کردند ، طرفداران این سوال را مطرح کردند که آیا بیگ شان و ژنه آیکو بار دیگر در یک آلبوم مشترک همکاری می کنند یا نه. خواننده رپ و آوازخوان چهار سال پیش به عنوان Twenty88 گرد هم آمدند ، اما انشعاب آنها باعث شد مردم باور کنند که برای پیگیری پروژه تحسین شده متحد نخواهند شد. Emcee Detroit در جدیدترین نسخه Chhenombo از Jhené ظاهر شد و او با افزودن آواز خود به آلبوم شماره 1 Detroit 2 به لطف او بازگشت ، بنابراین در طول جلسه AMA Reddit ، یک طرفدار می خواست بداند که آیا یک آلبوم کامل در دست ساخت است. < / p>

Jhene Aiko، Big Sean، Reddit، Twenty88
جسی گرانت / استرینگر / گتی ایماژ

“من” Time In “را خیلی دوست دارم. آیا شما روی آلبوم TWENTY88 جدید کار می کنید؟ ” شخص پرسید. رپر پاسخ داد ، “این در حال انجام است.” فقط باید منتظر اطلاعات بیشتر در مورد آن بمانیم ، اما این پروژه ای است که مدتهاست می گذرد. شان ماه ها پس از انتشار اولین پروژه شان ، توییت کرد که انتظار می رود دنباله آن در سال 2017 انتظار داشته باشد.

“با تشکر از شما آلبوم بعدی @ 20th88 در سال آینده می آید. ما هم انفرادی خود را خاموش خواهیم کرد! # دونز # همرزمان # 88 ، “در آن زمان نوشت. آیا شما مشتاقانه منتظر شنیدن یک پروژه مشترک دیگر از این دو هستید؟

[از طریق]

مطالب جالب  Lil Baby & Jayda Cheaves تصویر پیشنهادی را در IG
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *