رفتن به نوشته‌ها

بنی قصاب و آمار پسر آیا پخت و پز تا

عنصر

افسوس ، به نظر می رسد پایان دوره ای بر سر ماست. پس از یک صعود پیروزمندانه از طریق بازی رپ ، Westside Gunn و Conway خود گریسلدا قبلاً تصمیم خود را برای مراتع سبزتر بازنشستگی گذاشته اند. در حقیقت ، به نظر می رسد که هر دو غزل سرایان قصد دارند فصل های خود را تا سال 2021 ببندند و آلبوم ها را به عنوان آخرین طوفان باقی بگذارند. و گرچه عدم حضور آنها احساس خواهد شد ، بنی The Butcher قرار است در آینده ای نزدیک فعال باقی بماند.

اگرچه او آرام ترین خواننده رپ گریسلدا در سال جاری بوده است ، اما مشخص است که زمانش فرا رسیده است. قصاب به طور مداوم آلبوم آینده خود را کار می کند ، که اتفاقاً توسط هیچ کس تولید نمی شود جز تولید بحث برانگیز MVP امسال ، Hit-Boy. و گرچه هنوز تاریخ اکران مناسبی دریافت نکرده ایم ، به نظر می رسد که این جفت هنوز در حال ساخت پروژه در استودیو هستند.

با ورود به اینستاگرام ، بنی یک به روزرسانی مختصر را در کنار عکسی از او و Hit-Boy که به روند کار اعتماد دارد ، به اشتراک گذاشت. “این یک داستان طولانی است که چطور من در این آلبوم با استودیویhitboy از اتاق خواب طبقه بالای خیابان 52 مونتانا در این استودیو کار کردم.” با توجه به این یادداشت ، قصاب اخیراً آن را در برنامه برجسته Spurs 3 از Conway The Machine’s From King To A God و همچنین دو ویژگی در آلبوم The Liz آرمانی سزار نگه داشت.

مطالب جالب  مبارزات آشر با تعهد در "عادات بد"

آیا از شنیدن آلبوم تولید شده توسط Hit-Boy از بنی The Butcher هیجان زده هستید؟ انتظار می رود که این ظرف چند ماه بیاید ، زیرا گریسلدا قصد دارد سال 2020 را با سر و صدا خاتمه دهد.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *