رفتن به نوشته‌ها

عزرائیل کلاری تبدیل سر با بیکینی تشنگی دام

عنصر

از آنجا که عناوین R. Kلی بیشتر به چگونگی زندگی در پشت میله های زندان معطوف شده است ، به همان اندازه در مورد” دوست دختران “سابق او Azriel Clary و Joycelyn Savage به روزرسانی نشده است. گفته می شود که دو زن جوانی که روزگاری با خواننده رسوایی فضای زندگی مشترک داشتند ، اصطلاحات گفتاری ندارند و حتی در اواخر سال درگیر یک درگیری فیزیکی بودند. این حادثه منجر به دستگیری جویسلین شد ، اما گزارش شد که آزریل کلاری از همکاری با مقامات امتناع ورزید بنابراین اتهامات علیه Savage منتفی شد.

در طول سال ، آزریل در مورد زمان خود با R. Kelly و او صحبت کرده است احساس گم شدن جویسلین را داشت ، اما او امروز (7 اکتبر) با چیز دیگری متفاوت بازگشت. این دختر 22 ساله می خواست به جهانیان نشان دهد که با چه کاری کار می کند ، بنابراین آزریل عکس ها و فیلم هایی را به سرعت در صفحات شبکه های اجتماعی خود قرار داد که به سرعت به آنها تله های عطش برچسب زده شد.

در اینستاگرام ، او پست خود را با نوشتن عنوان نوشت ، “برای شام چه می خواهید؟” در حالی که در توییتر بود ، وی افزود: “امروز وقت کردم.” حامیان R. Kelly قبل از اینکه نظرات کلاری را بپذیرند ، چشمشان را خاموش نکردند ، عکسهای سکسی او را تقبیح کردند و به او گفتند که اگر او یک قربانی باشد ، او چنین رفتاری نخواهد کرد. با این حال ، کسانی که مدافع حبس کلی هستند از طرف وی بحث کردند زیرا نمی بینند که چگونه عکس های او می تواند تجربیات ادعایی وی با خواننده را از بین ببرد. بررسی کنید که پست است.

مطالب جالب  Young Buck Labels 50 Cent A Snitch: "Don't Ever Forget I Know U"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *