رفتن به نوشته‌ها

Azealia Banks به شکایت وسیله و تهدید مدیر عامل سابق برچسب

عنصر

در ماههای اخیر تنش ها بین Azaelia Banks و مدیرعامل برچسب سابق وی در حال افزایش است.

در این تابستان ، بنکس از طرفداران خواست تا پخش جریان اول خود را متوقف کنند آلبوم “با سلیقه گران شکست” ، زمانی است که مدیر عامل Prospect Park جف کواتینتز ادعا می کند که وی شروع به اتهام “بی عدالتی ادراک شده و پیشبرد ادعاهای دروغین ، از جمله اینکه Prospect Park از حق امتیاز خودداری می کند” است. وی در ادامه آلبوم خود را “یک شکست مالی” خواند که به گفته وی کاملا تقصیر خود بنکس بوده و منجر به حذف وی از برچسب “به دلیل رفتار نامناسب و همچنین امتناع از تبلیغات اولیه آلبومش شد.

بانكس ادعا كرد كه او قرباني تجارت بدي بوده و كواتينتز “تمام پول را سرقت كرده و براي آلبومي كه بيش از 200 ميليون بار جريان داشته است ، 15 هزار فقره چك ارسال كرده است.”

دادخواست ادعا می شود كه بانكس طرفداران خود را برای اعدام در حالی كه “زندگی كواتینتز و همسر و فرزندان خردسالش را تهدید می كرد ، طرفدارانش را اعدام كرد و اندكی قبل از اقدام به سرقت از آن خانه ، عکس های خود را خارج از خانه خود در لس آنجلس منتشر كرد. “

شکایت کواتینتز همچنین ادعا کرد که بنکس تهدید کرده است که آدرس خود را در شبکه های اجتماعی فاش می کند و شایعاتی را مبنی بر اینکه او مسئول مرگ بازیگر فقید بریتانی مورفی است ، منتشر کرد. یک “کارزار هماهنگ اخاذی … [برای دریافت] ماه هیچ کس که حق آن را ندارد. “

مطالب جالب  اردن هوا 4 "اقیانوس عمیق" قطره به زودی: بر روی پا عکس

به نظر می رسد دیدگاه بنکس این است که کواتینتز تمایلی به دادن پولی که فکر می کند لیاقتش را دارد را ندارد زیرا وی همه چیز را از دست داد.

کواتینتز نیز از دادگاه خواستار قرار منع تعقیب شده است که بنکس را از او و خانواده اش دور نگه دارد.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *