رفتن به نوشته‌ها

Aubrey O’Day فاش کرد که ترامپ “روزانه” درباره دوستی Diddy به او می گوید

یک حزب سیاسی جدید با کمک شان کمبز در افق است. روز جمعه (16 اکتبر) ، دیدی اعلام کرد که “حزب سیاه ما را” راه اندازی کرده است ، و در گفتگو با Charlamagne Tha God ، مغول رسانه ای در مورد آنچه که او را به چنین حرکت جسورانه ای الهام داده است ، فاش کرد. “ما در یک جنگ هستیم. ما این را مانند یک جنگ نمی پذیریم ، ما این را می گیریم ، ما در انتخابات ریاست جمهوری هستیم. اما ما در یک جنگ عشق علیه نفرت هستیم. شماره یک اولویت این است که ترامپ از دفتر خارج شود. “

دیدی ، دانیت کین ، حزب سیاهان ما ، دونالد ترامپ ، اوبری اودی
اسکات گریس / کارمندان / گتی ایماژ

انتقاداتی وجود داشته است در مورد موضع گیری رپرها در صحنه سیاسی. کانیه وست کاندیدای ریاست جمهوری ایالات متحده است ، یخ مکعب برای برنامه “قرارداد با آمریکای سیاه” با دولت ترامپ همکاری کرده است و اکنون دیدی حزب سیاسی خود را دارد. یکی از افرادی که نگذاشته است پای او را از گردن کمبز بگذارد ، پروتئین سابق او ، دنری کین ، اوبری اودای است و او با توئیت پاسخ خود را به آرمانهای سیاسی بنیانگذار پسر بد پسر اعلام کرد.

“دیدی هنرمندان را بد مدیریت کرده است اودای در توئیت خود نوشت: تمام کارشان را به سرقت برده است (از جمله دانیت کین) ، و اکنون او 18 روز مانده به انتخابات حاضر شده است تا ترامپ را از دفتر خارج کند. “هنگامی که من در Apprentice بودم ، ترامپ روزانه به من می گفت که چگونه او و پف دوستان خوبی هستند!” واضح است که او به این زودی ها از دیدی حمایت نخواهد کرد. آیا شما فکر می کنم حزب سیاسی گرفتن است مفید خواهد بود؟

مطالب جالب  اسناد برایسون تیلر فراز و نشیب در "همه چیز تغییر"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *