رفتن به نوشته‌ها

آماندا ناکس به تلاش برای کمک به رهبر فرقه های جنسی پیوست کیت رانیر

آماندا ناکس پس از تماس با بدنام NXIVM از فردی به همان اندازه سوال برانگیز حمایت می کند. ناکس ، که محکومیت قتل وی در ایتالیا لغو شد ، گزارش شده است که در دادخواست امضا کرده و خواستار پاسخ دادستان های فدرال در بروکلین در مورد ادعاهای مربوط به دستبرد شاهدان و هیئت منصفه و همچنین شواهد است.


استفان برشیر / گتی ایماژ

نیل گلیزر ، وکیل قربانیان NXIVM ، گفت که دادخواست مدنی برای پاسخگویی مقامات آن را “پوچ” خوانده است. گلیزر گفت: “این چیزی غیر از یک تبلیغات تبلیغاتی نیست که توسط رانیر برای پرتاب دود و آینه و دست و پا زدن تئوری های توطئه برای حفظ شاگردان باقیمانده خود در هم ریخته است.”

طرفداران Raniere پیامی را به صورت آنلاین ارسال کردند توصیف امضای ناکس به عنوان بخشی از “گروه اولیه روزنامه نگاران شجاع و مدافعانی که موافقت کرده اند از این طرح مهم حمایت کنند.”

“برخی از اعضای سابق NXIVM با من تماس گرفتند که ادعا می کنند آقای رانییر بوده است به ناحق محکوم شد ، و اینکه داستان در رسانه ها اشتباه است ، “ناکس به اتحادیه تایمز گفت. “من شخصاً از این پرونده اطلاعات کافی ندارم تا بتوانم قضاوتی درباره غلط بودن محکومیت وی انجام دهم.”

اگرچه او اطلاعات زیادی در مورد این پرونده ندارد اما اصرار داشت که دادخواست را امضا کند تا حق دادرسی عادلانه را حفظ کنید.

این حامیان آقای رانیر از من خواستند تا دادخواست را امضا كنم كه از دادستان های پرونده برای تأیید برخی اصول رفتار دادستانی كه هر دادستانی باید بتواند آنها را تأیید كند ، مانند عدم ورود به سوگند دروغ ، دستكاری نکردن ناکس ادامه داد: “با استناد به شواهد ، شاهدان را تهدید نمی کند.” من دادخواست را امضا کردم زیرا تخطی از این اعمال باعث سو prosecutor دادسرا خواهد شد ، بدون در نظر گرفتن گناه و بی گناهی آقای رانیر. “

مطالب جالب  ترجی پی. هنسون سهام بسیار گرم 50 تاریخ تولد بیکینی عکس
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *