رفتن به نوشته‌ها

آلن اسامی ایورسون او بالا 5 NBA بازیکنان تمام وقت

عنصر

آلن ایورسون یکی از سرگرم کننده ترین بازیکنانی بود که در تمام دوران تماشا می کرد و به راحتی می توان گفت که هواداران دیدن او در زمین را از دست می دهند. در هر بازی می توانید انتظار داشته باشید که هوش مصنوعی کار بزرگی انجام دهد و گرچه او هرگز تراشه ای کسب نکرد ، نمی توان انکار کرد که وی یکی از بزرگترین های تاریخ بوده است.

اخیراً ، ایورسون در All The Smoke ظاهر شد پادکست که در آن با مت بارنز و استفان جکسون در مورد موضوعات زیادی صحبت کرد. در یک زمان ، بچه ها از ایورسون خواستند NBA Mount Rushmore خود را نامگذاری کند. در حالی که این بازیکنان معمولاً چهار بازیکن هستند ، AI تصمیم گرفت تا به پنج بازیکن که مطمئناً به دلایل مختلف افسانه ای هستند ، چراغ روشن کند. ایورسون گفت: “[محتوای جاسازی شده]

” مورد علاقه من همیشه مایک خواهد بود ، می دانید منظور من چیست “. “کوبه ، شما می دانید منظور من ، یکی و دو من است. و لبرون ، می دانید که منظور من چقدر عالی است … من برون شماره 3 را بدست آوردم. کوبه نزدیکترین چیز به من به مایک است. و سپس لبرون فقط لبران جیمز را پایین می آورد. او خودش در یک کلاس است. و سپس ، شما می دانید ، من و Shaq فقط می دانیم که من چه احساسی نسبت به استفان کاری دارم. ” با گفتن این موارد ، در نظرات زیر پنج بازیکن برتر خود را در تمام زمان ها به ما بدهید.

مطالب جالب  اسنوپ داگ با دنی گرین خشمگین است: "W.T.F. آیا شما انجام می دهید؟"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *