رفتن به نوشته‌ها

آلن Iverson طرفداران حدس زدن پس از گرفتن عکس در ورزش تحلیلگر

عنصر

آلن ایورسون یکی از محبوب ترین افسانه هایی است که در NBA بازی کرده است. در حالی که او هرگز عنوان NBA را به دست نیاورد ، او در اوایل دهه 2000 فیلادلفیا 76ers خود را به فینال NBA رساند ، جایی که آنها در نهایت به لس آنجلس لیکرز باختند. ایورسون به انقلابی در نحوه اجرای بازی کمک کرد و گرچه ممکن است در لیست های همه زمانه حضور نداشته باشد ، اما همتایان وی همچنان مورد احترام جهانی هستند. علی رغم این ، او دقیقاً همیشه مورد علاقه برخی از تحلیل گران ورزشی نبوده است.

در طی حضور اخیر در پادکست مت بارنز و استفان جکسون “All The Smoke” ، ایورسون یکی از اعضای رسانه ای که نامش فاش نشده را مخاطب قرار می دهد و کلمات بسیار تندی برای آنها داشت همانطور که در کلیپ زیر مشاهده می کنید ، او استخوانی واقعی برای انتخاب با شخص داشت و اینکه حتی نمی خواهد نام آنها را بگوید.

در آن زمان ، به نظر می رسید جکسون و بارنز فکر کرد هوش مصنوعی در مورد Skip Bayless صحبت می کند ، گرچه ایورسون به سرعت گفت که عشق به میزبان بی چون و چرای را دوست دارد.

بر اساس واکنش رسانه های اجتماعی به این نظرات ، بسیاری تصور می کنند هوش مصنوعی در مورد جیسون ویتلاک صحبت می کند ، که به شخصیتی قطبی در دنیای تفسیر ورزش تبدیل شده است. دیگر پیشنهاد کالین کوهرد ، با این حال ، ایورسون چندین بار در The Herd حضور داشته است.

مطالب جالب  گوتی یو قطره اجتماعی دور سرود "اقامت اور فاصله"

فکر می کنید ایورسون با چه کسی صحبت می کرد؟ از نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *