رفتن به نوشته‌ها

اردن هوا 1 بزرگنمایی هوا «شیلی قرمز” شامل منحصر به فرد رنگ بندی

عنصر

یکی از نمادین ترین کفش های ورزشی در همه دوران ها Air Jordan 1 است. در طول 35 سال گذشته ، این کفش شاهد یک جور رنگ و رو رفته است ، و همچنین تکرارهای مختلف مختلف که دارای فناوری های مختلف هستند. بیش از یک سال است که ، برند جردن از فناوری Zoom Air در جوردن 1 خود استفاده می کند و چندین رنگ مختلف برای پشتیبانی از این مدل به روز شده است. سال 2020 تعداد زیادی از این پیشنهادات را دیده است و اخیراً ، یک رنگ جدید در رسانه های اجتماعی نشان داده شده است.

در توییت زیر ، با مجوز از @ j23app ، می توانید یک مدل Jordan 1 Zoom Air بنام ” قرمز شیلی. ” پایه کفش ورزشی مشکی است ، زیرا سایه روی جعبه انگشت پا ، پانل های جانبی و حتی زبان قرار می گیرد. از آنجا ، ما رنگ قرمز را روی پوشش ها می بینیم ، همه در حالی که یک نایک swoosh زرد کل ظاهر را به هم می رساند. به طور کلی ، این یکی از منحصر به فردترین رنگهای Jordan 1 است که طی چند سال گذشته مشاهده کرده ایم و مطمئن هستیم که افراد دزدکی حرکت در هنگام افتادن به دنبال جفت گرفتن هستند.

در حال حاضر ، هنوز تاریخ انتشار اعلام نشده است ، بنابراین برای به روزرسانی منتظر بمانید زیرا مطمئن خواهیم شد که آنها را برای شما به ارمغان می آوریم.

مطالب جالب  FKA Twigs می گوید که او آلبوم خود را در حالی که قرنطینه شده بود با استفاده از FaceTime
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *