رفتن به نوشته‌ها

Adidas UltraBoost 1.0 “Olive” یک بازگشت دارد: جزئیات انتشار

هنگامی که UltraBoost در دهه گذشته به بازار آمد ، بلافاصله با ستایش منتقدان و دزدکی ها مواجه شد. این کفش برای هر دونده و مصرف کنندگان معمولی بیشتر از سایه مناسب برخوردار است که باعث فروش میلیون ها جفت شده است. در همین حال ، این کفش یکی از راحت ترین کفش هایی است که می توانید به لطف زیره Boost و رویه primeknit بپوشید.

طی چند سال گذشته ، آدیداس بطور مداوم برخی از رنگهای OG UltraBoost 1.0 را بازگردانده است. ، و اکنون ، آنها قرار است که یکی دیگر از پیشنهادات “زیتون” را بازگردانند. در تصاویر زیر می بینید که کفش دارای دو تن زیتون در قسمت بالایی آن است ، در حالی که نارنجی روی زبان قرار گرفته تا مقداری کنتراست ایجاد کند. این یک راه رنگی است که طرفداران از آن خواسته اند آن را پس بگیرد و آدیداس با این معاملات ناامید کننده نیست.

شما می توانید از روز پنجشنبه 22 اکتبر یک جفت از آنها را برای قیمت UltraBoost استاندارد خود بگیرید 180 دلار آمریکا نظرات شما در مورد این کلاسیک ها را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مطمئن باشید که آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا ما همچنان به شما آخرین اخبار دنیای کفش کتانی را ارائه خواهیم داد. “https://ssl.ulximg.com/public/userfiles/2020/10/18/adidas-Ultra-Boost-1.0-Olive-Base-Green-AF5837-2020-Release-Date-1068×672.jpg” alt = ” UltraBoost “width =” 1068 “height =” 672 “>

تصویر از طریق آدیداس

 UltraBoost

تصویر از طریق آدیداس

 UltraBoost
تصویر از طریق آدیداس

مطالب جالب  DaniLeigh آدرس DaBaby بحث: "این مرد بود 100٪ تنها به من"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *