رفتن به نوشته‌ها

6ix9ine دانشیار Kooda B فرستاده برگشت به زندان برای نقض اقدامات فاصله گذاری اجتماعی

عنصر

یكی از همكاران پرونده Tekashi 6ix9ine كه به عنوان وثیقه آزاد شده بود ، به دلیل نقض قوانین فاصله اجتماعی به زندان بازگشت. به گفته صفحه شش ، قاضی پاول انگلمایر به کودا ب دستور داده است که پس از اینکه در میانه بیماری همه گیر در آپارتمان خود مشغول مهمانی بود ، خود را تحویل دهد. ویدئویی از Kooda B که در آپارتمان خود همراه با گروهی از افراد در حال حضور در اینترنت بود ، در نهایت مورد توجه مسئولان قرار گرفت.

کودا B در پی شیوع ویروس کرونا در اوایل سال جاری از مرکز اصلاح متروپولیتن آزاد شد. ویدئویی که اندکی پس از آزادی وی در ماه آوریل فیلمبرداری شد ، نشان داد که او و گروهی از افراد در آپارتمان خود مهمانی می گیرند علی رغم اینکه دولت اقدامات فاصله اجتماعی را اجرا می کند. او می توانست به راحتی همان حدی که در زندان بود در معرض ویروس کرونا قرار گیرد. انگلمایر افزود که به همین دلیل احتمالاً كودا ب با زندان بیشتری روبرو خواهد شد.

كودا ب به جرم تلاش برای تیراندازی به رئیس كیف در میدان تایمز در سال 2018 خود را مجرم اعلام كرد. تا نوامبر عقب رانده شد. روز دوشنبه ، قاضی به دلیل نگرانی های وکیل Kooda B در مورد قرارداد COVID-19 در جلسه دادگاه ، حکم داد که آن را تا ماه آینده عقب بکشد.

Kooda B تا ساعت 2 بعد از ظهر بیدار است. در 15 اکتبر خود را به مارشال های ایالات متحده تسلیم کرد.

[از طریق]

مطالب جالب  داک ریورز سر 76ers نام سر مربی
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *