رفتن به نوشته‌ها

کانالهای 50 Cent Fofty و جیمز کروز را بر روی انفجار قرار می دهد

مانند Candyman قبل از آن ، نام “Fofty” باعث ایجاد ترس در قلب هر کسی شده است که آن را بشنود. جای تعجب نیست ، زیرا 50 دگرسان کاملاً وحشیانه 50 سنت قبلاً روان دشمنان خود را نابود کرده است. و همانطور که طرفداران می دانند ، این مشخصات خاص جمعیتی بزرگی است – حتی هم گروه هم سابق خودش ، جوان باک ، می تواند این موضوع را تأیید کند. به همین ترتیب می توان راندال امت ، تهیه کننده سینما را که جرات عبور از رپر شورشی را داشت و در این راه تقریباً همه چیز را از دست داد. و در حالی که ففتی در ماه های اخیر نسبتاً خاموش بوده است ، به نظر می رسد که آلتر-ایگو شیطانی با انتقام جویی بازگشت و هدف خود را بر روی یک جیمز کروز قرار داد.

 50 Cent Fofty

جیسون مریت / گتی ایماژ

ثابت شد که این حادثه تحریک آمیز حضور اخیر کروز در Drink Champs با نوراگا و DJ EFN بود ، جایی که وی در ادامه بخشهای تجاری Fif را به تمجید تحسین کرد. فیف پس از اسیر شدن توسط صفحه فرهنگی اینستاگرام Millennials ، که از کروز به عنوان مدیر 50 نام می برد ، به صفحه خودش رفت و سخنان داغی صادر کرد. Fofty ، در کنار صفحه نمایش پست مورد نظر ، می نویسد: “این پسر هرگز من را مدیریت نکرد ، من اینطور با کروز لعنتی نمی کنم”. “او یک موش صحرایی را در D Rock گفت در کیم کوچک ، فاکس داغ 97 گه. (مثل اینکه شما از پشت ماشین قرمز آنها ما را بیرون بیاورید.)

” نام من را از سر کک دهان نگه دارید ، “ادامه می دهد Fofty.” صحبت کردن در مورد کریس مرد شما بود که شما یک مکنده من را شروع نمی کند. “واضح است که ، تاریخ این دو نفر عمیق است ، علی رغم اینکه کروز در مورد 50 صحبت می کند ، اما چیزی جز احترام ندارد. برای آگاهی از افسانه ای Get Rich or Die Tryin emcee ، رحمت به ندرت گزینه مناسبی است – حتی وقتی درگیری ناچیز نیست. کلمات تحقیرآمیز Fof را در زیر ببینید و صدا کنید – آیا فکر می کنید این مورد بیشتر تشدید شود؟

مطالب جالب  Rolling Loud Partners With Twitch برای جشنواره موسیقی مجازی
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *