رفتن به نوشته‌ها

21 وحشی و مترو Boomin “حالت وحشی 2” دارای تاریخ اطلاعیه

عنصر

هواداران بی صبرانه منتظر ورود 21 Savage و Metro Boomin’s Savage Mode II هستند. این زوج در طول سال پروژه را تحریک کرده اند. به نظر می رسد که آنها مقدار زیادی از وقت خود را صرف همه گیر کردن موارد همه گیر کرده اند. با این حال ، تقریباً تحت فشار قرار گرفته است. هیچ یک از آنها هیچ سرنخی یا اشاره ای در مورد زمان انتظار و دلیل خوب از دست نداده اند.

این دو هنرمند پیش پرده دراماتیک دنباله دنباله ای مشترک خود را برای حالت وحشی 2016 منتشر کردند. این دو نفر پیش پرده این پروژه را منتشر کردند که شامل روایتگری توسط مورگان فریمن بود. این تریلر تاریک به کارگردانی گیبسون هازارد طرفداران را به دنیای 21 و مترو می کشاند و با نگاهی اجمالی به زوج قفل شده در استودیو می توان گفت.

“Savage به عنوان خشن تعریف می شود. وحشیانه و رام نشده است. حالت به مورگان فریمن در تریلر می گوید: “نحوه کار کردن یا استفاده از سیستم” “بنابراین حضور در حالت Savage این است که سخت و دشوار پیش بروید بدون اینکه چیزی شما را متوقف کند یا شما را از انجام وظیفه باز دارد. اساساً ، این بدان معناست که وقتی کسی در حالت Savage است ، نباید او را گول زد.” با قطعه ای از موسیقی جدید ، طرفداران می توانند تلاش مشترک طولانی مدت 21 21 Savage و Metro Boomin این جمعه ، 2 اکتبر را انتظار داشته باشند.

پیش پرده زیر را ببینید. آیا شما برای حالت وحشی 2 هیجان زده هستید؟ می خواهید چه ویژگی هایی را ببینید؟ صدا کردن در نظرات.

مطالب جالب  ساکا بارون کوهن در پاسخ به دونالد ترامپ که وی را "یک خزش" خواند

[محتوای جاسازی شده]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *