رفتن به نوشته‌ها

21 Savage & Metro Boomin اعلام کرد “حالت وحشی 2” ، علاقه مندان نمی توانند آمادگی بیشتری داشته باشند

سرانجام ، 21 Savage و Metro Boomin از انتشار پروژه مورد انتظار Savage Mode 2 خود که به دنبال ادامه کار آنها است ، خبر دادند. حالت Savage با تحسین منتقدین. این اعلامیه با یک تریلر جدید سینمایی منتشر شد که مورگان فریمن راوی آن است.

“Savage به عنوان خشن تعریف می شود. وحشیانه و رام نشده است. حالت به عنوان روشی برای عملکرد یا استفاده از سیستم تعریف می شود” می گوید بازیگر افسانه ای. “بنابراین حضور در حالت Savage این است که سخت و دشوار پیش بروید تا چیزی را متوقف کنید یا شما را از انجام وظیفه باز دارد. اساساً ، این بدان معناست که وقتی کسی در حالت Savage است ، نباید او را گول زد.”

این آلبوم در تاریخ 2 اکتبر منتشر خواهد شد.

از طرف طرفداران بسیار تحسین برانگیز شده است ، که فوق العاده تحت تأثیر صدای مورگان فریمن و مدتهایی که Savage و Boomin برای ارائه این پیش پرده قرار گرفته اند تحت تأثیر قرار گرفته اند. p>

بعد از ایجاد دادخواست برای تحت فشار قرار دادن ردیف تولید کننده رپ برای کنارگذاشتن کار جدید ، آنها سرانجام گوش فرا دادند ، آن را خم کردند و آن را برای مصارف عمومی آماده کردند. خوشبختانه ، ما بیش از حد انتظار نداریم که منتظر آن بمانیم.

در تمام شبکه های اجتماعی ، طرفداران رپ را مشاهده خواهید کرد که به دلیل اخبار کاملاً دیوانه شده اند. این یکی از پروژه هایی بوده است که علاقه مندان به هیپ هاپ از ابتدای سال با صبر و حوصله منتظر آن بوده اند ، بنابراین سرانجام شنیدن اینکه فرا رسیدن آن سوررئال است.

مطالب جالب  حوا پس از گفتن اینکه "به نژاد ما فکر نمی کند" با همسر سفید بحث نمی کند جرقه میزند در سال 2014 ازدواج کرد. رپر فیلادلفیا به عنوان بانوی اول Ruff Ryders از رتبه های هیپ هاپ بالا رفت ، بنابراین طرفداران انتظار نداشتند که ایو با یک تاجر سفیدپوست بریتانیایی زندگی کند. این زوج سالهاست که خوشبختانه ازدواج کرده اند و طی بخشی از حضور او در برنامه بدون سانسور ، حتی در مورد چگونگی سازگاری با اختلاف آنها صحبت کرده است. سیندی ارد / Stringer / گتی ایماژ "من به نژاد ما فکر نمی کنم. من نمی کنم البته وقتی برای اولین بار دور هم جمع شدیم ، بله. من هرگز به طور جدی با یک پسر سفیدپوست نبوده ام. حوا گفت ، بله ، من قطعاً به آن فکر کردم ، اما ما آنقدر با هم صادق هستیم که بحث می کنیم و این یک چیز زیباست. "با [چهار] فرزندخوانده من ، بحث داریم. ما در مورد نژاد صحبت می کنیم ، در مورد آن صحبت می کنیم - خصوصاً در آمریکا. چیزهایی که اینجا یکی است. مخصوصاً وقتی که [ماکسمیون] به اینجا می آید و خشونت در حال خشونت ، پلیس را می بیند. اتفاقاتی که فکر نمی کرد هنوز به دلیل سفید بودن او اتفاق افتاده است. و این فقط واقعی است. " حوا اضافه کرد که واقعیت همسر و فرزندان ناپسند او متفاوت است ، زیرا آنها فکر نمی کنند" در مورد آن مگر اینکه با کسی که از آن عبور کرده است نزدیک باشد یا بتواند برای آنها توضیح دهد. برخی چیزها وجود دارد. "او همچنین اضافه کرد که این بحث ها" یک چیز زیبا "بوده است. کلیپ حوا در سانسور نشده برای اولین بار در یک هفته پیش به اشتراک گذاشته شد ، اما از آخر هفته در رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت. دریافت منتقدانی که ادعا می کردند او در قبال اینکه "به نژاد ما فکر نمی کند" غیرمسئولانه است ، اما دیگران از او حمایت کردند و افزودند که مردم باید کل متن پاسخ او را گوش دهند. تماشا کنید کلیپ و حوا زیر را بخوانید چند پاسخ.

چه انتظاری از حالت Savage Mode 2 دارید؟

< img src = "https://ssl.ulximg.com/public/userfiles/2020/09/29/Screen٪20Shot٪202020-09-29٪20at٪209.11.38٪20AM.png" alt width = "839" ارتفاع = "83">

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *