یونگ میامی می رود فعال در توییتر

عنصر

امروز کسی اعصاب یونگ میامی را گرفت زیرا به دلایلی ، او در توییتر خاموش می شود.

خواننده رپ شهر دختران با تعدادی از منتقدان مبارزه می کند که به دنبال او آمده اند ، و او را متهم كرده اند كه از فروشگاه هاي حمل بار اقلام طراحي دست دوم را خريده و او را ارزان قيمت خوانده است. صبح امروز با توئیت یونگ میامی ، هواداران خود را برای هجوم پست های پر از رسید ، با صراحت آزاری ، او تصمیم گرفت که کمی وقت خود را به کف زدن اختصاص دهد.

“تو حتما من را گیج کرده ای” . “عزیزم بابا من را روی جت بپوشان و من را خرج خریدهای خود کنم ، هرگز محدودیتی برای انجام محموله یا وسایل استفاده شده نیست! حتماً من را با b * tch بعدی اشتباه گرفته اید! هرگز wtf به نظر نمی رسد اگر چنین باشد جدید نیست ، من آن را نمی خواهم و این به اتومبیل های من بستگی دارد! من یک واگن دارم و یک بنتلی هر کیف شانل b * tch هرگز با من بازی نمی کند من برای خواهران و برادرانم خانه بزرگی خریداری می کنم که من نگاه می کنم مثل خرید چیزی از آب! “

او ادامه داد ، با وجود اینکه حتی بزرگترین طرفدارانش در مورد اینکه چرا اینقدر ناامید شده گیج شده اند.

“او می نویسد:” من می خواهم این پسر بچه * را خیلی بد نقض کنم اما باعث لرزیدن شما می شود که همه را اذیت می کنید اما وقتی که من قلدری می کنم گریه می کنم “. “Wtf 10-18k روی کیسه ای است که مهم نیست. جشن تولد تابستان 70k بود.”

اگر چیزی وجود دارد که نمی خواهید یونگ میامی را به آن متهم کنید ، حدس می زنم این بخل باشد لعنت ، عصبانیت او بسیار قدرتمند است.

JT نیز ظاهراً این هفته پس از آنکه طرفداری مقایسه دو طرفه او و آری لنوکس را منتشر کرد ، ادعا کرد که شبیه به هم هستند ، این مسئله باعث این خشم شد. JT بنابراین جرم بود که او کاربر مسدود شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>