Your Old Droog Taps اندیشه سیاه ، El-P ، Mach Hommy و Tha God Fahim در “Pravda”

Old Droog شما در حال آماده شدن است تا نسخه Dump را به ترتیب برای دسامبر تنظیم کنید: جشن ضرب المثل فرا رسیدن ، غزل سرای بروکلین آهنگ جدید انباشته “Pravda” را تحویل داده است. با حضور میهمانان Black Thought ، El-P ، Mach Hommy و Tha God Fahim – به عبارت دیگر ، برخی از افراد سنگین در میکروفون – آهنگ به عنوان “جلسه آزاد قرنطینه” و شل به 2DopeBoyz اعلام شد. متناسب با ساختار و آیه های سنگین می تواند دقیقاً آن را تقویت کند.

به همین ترتیب ، چیزهایی که می توانند برای کسانی که به سادگی می خواهند از طریق برخی از تولیدات مناسب و ناخوشایند ، متن ترانه ها را بشنوند ، باز کنند. “Pravda” با مدت زمان تقریباً شش دقیقه اجرا ، یک نوع منحصر به فرد برش است ، با یک ابزار مینیمالیستی و برخی از بهترین کلمات کلیدی زیر زمین بازی A خود را ارائه می دهند. به همین ترتیب ، این یک فنجان چای برای همه نخواهد بود ، اما کسانی که می خواهند خود را در این تجربه غوطه ور کنند ، چیزهای زیادی برای باز کردن پیدا می کنند. در حقیقت ، Your Old Droog یک دقیقه است که مرتباً اشک می ریزد و Dump YOD: Krutoy Edition آینده او باید یک موفقیت دیگر برای زره ​​پوش بروکلین باشد.

اکنون “Pravda” را ببینید ، یکی از بریده بریده ترین و مضحک ترین برش ها برای مدتی بازی.

متن های قابل تقسیم

خوب بیایید پادشاهان را از کلم جدا کنیم – متمدن از وحشی و خدایان از متوسط
ضیافت از قحطی ، خود کنترلی از کنار گذاشتن
هنوز هم من در حال گسترش هستم “اما من آرام نیستم” – بالاتر و فراتر از عرق کردن “که ثانیه های نزدیک است
نوشیدنی های خود را به احترام نان کنید از منابع پیش بینی از

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>