Young Thug همیشه یکی از شلوغ ترین مردان موسیقی بوده است زیرا او مدام در بزرگترین آلبوم های جهان رپ حضور دارد ، همه در حالی که موسیقی خود را می سازد و یک اثر مد را اجرا می کند. طرفداران همیشه برای برخی از موسیقی های جدید هنرمند آتلانتا سر و صدا می کنند و طی چند ماه گذشته ، او طرفداران را با زبان اسلایم 2 و پانک شایعات البته، پانک آلبوم انفرادی آینده اوست در حالی که SL2 مجموعه ای با دیگر هنرمندان YSL خواهد بود.

امروز ، ما گزارش دادیم که جوان اراذل و اوباش اینستاگرام خود را پاک کرد ، که منجر به حدس و گمان بیشتر در مورد نسخه های بعدی او شد. همین چند ساعت پیش ، Thug با پیوستن به TI و بنی The Butcher در “Ppedcast ExpediTIously” برخی از زمینه ها را به اقدامات خود اضافه کرد. در کلیپ زیر ، Thug توضیح می دهد که زبان اسلایم 2 و پانک در راه هستند ، اگرچه او موسیقی بیشتری دارد که از خط لوله پایین می آید.

“من دارم کار می کنم زبان اسلایم 2 آلبوم من این گه ها را بیرون می آورم و سپس آلبوم خود را بیرون می کشم پانک، “جوان اراذل و اوباش گفت.” من هر چند ممکن است دو آلبوم بیرون بیاورم. گاهی اوقات رابطه پیر می شود. من فقط می خواهم یک رابطه جدید با برچسب خود شروع کنم. “

در حالی که Thug تاریخ دقیقی را اعلام نکرده است ، اما مشخص است که موسیقی جدید به زودی منتشر می شود ، چیزی که طرفداران باید بسیار از آن هیجان زده شوند. در همین حال ، می توانید مصاحبه کامل TI x Benny The Butcher x Young Thug را در زیر بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=2UKdKGEbmVo