رفتن به نوشته‌ها

Young Thug به جدول زمانی انتشار آلبوم “Punk” TI Insight می دهد

Young Thug در حال آماده سازی برای انتشار موسیقی های جدید است.

Young Thug همیشه یکی از شلوغ ترین مردان موسیقی بوده است زیرا او مدام در بزرگترین آلبوم های جهان رپ حضور دارد ، همه در حالی که موسیقی خود را می سازد و یک اثر مد را اجرا می کند. طرفداران همیشه برای برخی از موسیقی های جدید هنرمند آتلانتا سر و صدا می کنند و طی چند ماه گذشته ، او طرفداران را با زبان اسلایم 2 و پانک شایعات البته، پانک آلبوم انفرادی آینده اوست در حالی که SL2 مجموعه ای با دیگر هنرمندان YSL خواهد بود.

امروز ، ما گزارش دادیم که جوان اراذل و اوباش اینستاگرام خود را پاک کرد ، که منجر به حدس و گمان بیشتر در مورد نسخه های بعدی او شد. همین چند ساعت پیش ، Thug با پیوستن به TI و بنی The Butcher در “Ppedcast ExpediTIously” برخی از زمینه ها را به اقدامات خود اضافه کرد. در کلیپ زیر ، Thug توضیح می دهد که زبان اسلایم 2 و پانک در راه هستند ، اگرچه او موسیقی بیشتری دارد که از خط لوله پایین می آید.

“من دارم کار می کنم زبان اسلایم 2 آلبوم من این گه ها را بیرون می آورم و سپس آلبوم خود را بیرون می کشم پانک، “جوان اراذل و اوباش گفت.” من هر چند ممکن است دو آلبوم بیرون بیاورم. گاهی اوقات رابطه پیر می شود. من فقط می خواهم یک رابطه جدید با برچسب خود شروع کنم. “

در حالی که Thug تاریخ دقیقی را اعلام نکرده است ، اما مشخص است که موسیقی جدید به زودی منتشر می شود ، چیزی که طرفداران باید بسیار از آن هیجان زده شوند. در همین حال ، می توانید مصاحبه کامل TI x Benny The Butcher x Young Thug را در زیر بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=2UKdKGEbmVo

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *