Nudy جوان بی سر و صدا در حال ساخت یکی از کاتالوگهای ثابت بازی بوده است ، و بدون اینکه علاقه خود را به خاطر تولید عجیب و غریب از بین ببرد ، می تواند مجاب کننده بماند. اخیراً ، خواننده رپ آتلانتا با این کار روبرو شد به هر حال ، تلاش شانزده گانه ای که در آن موانع بازگشت به عقب 2019 قرار گرفت اسلیمر و محو شده در غرفه ترک کردن.

برهنه جوان

اسکات دادلسون / گتی ایماژ

و در حالی که او در حافظه اخیر کمی فعال است ، با تک آهنگ های جدید مانند “Vice City” متشکل از Metro Boomin ، “هرگز” سخت گیر و “All White” ، بسیار عجیب و غریب ، بسیاری از Nudy را متعجب کرده اند به دنبال پایان سال با آلبوم جدید دیگری بود. از این گذشته ، او مرتباً عادت کرده است که در یک سال دو پروژه را کنار بگذارد ، و به نظر می رسد این تک آهنگ ها نشان می دهد که نادی واقعاً چیزهای شیطانی را درست کرده است.

اینک به نظر می رسد که نام احتمالی بوجود آمده است. یکی که با مارک شیطنت و کاملا دوست داشتنی شرارت او مطابقت دارد. او در پاسخ به فنارت که چهار دوره مشخص از برهنگی جوان را به تصویر می کشد ، اقدام به تحریک این موضوع کرد دکتر ایول مسلط ترین آنها خواهد بود. یک ادای احترام به شخصیت کلاسیک مایک مایرز که در ابتدا اولین کار خود را در کمدی 1997 انجام داد Austin Powers: International Man of Mystery. گرچه مشخص نیست که کدام یک از خصوصیات دکتر ایول در سطح شخصی با نادی صحبت کرده است ، اما هر زمان که پروژه بعدی وی شروع شود ، ایده بهتری خواهیم داشت. آیا شما آن را چک می کنید؟