رابطه بالا و پایین بین Reginae Carter و YFN Lucci دوباره برقرار شده است زیرا آنها در مراسم تولد اخیر او در آتلانتا محبوب بودند. این زوج سالهاست که عاشقانه های خود را پر می کنند و از آنها بیرون می آیند ، اما پس از بدنام “مهمانی خیار” سال گذشته ، Reginae اعلام کرد که کار با رپر تمام شده است. هنوز هم ، او اشاره می کند که دلش برای او تنگ شده و او را دوست دارد ، در حالی که ستاره های دیگری مانند YK Osiris و NBA YoungBoy در حال تیراندازی به سمت دختر لیل وین بودند.

YFN Lucci ، REginae Carter ، Baby Mamas ، Angela Yee ، رابطه ،
پرنس ویلیامز / همیار / گتی ایماژ

YFN Lucci در حالی که با آنجلا یی برای نمایش Fox Soul خود صحبت می کرد ، در مورد رابطه خود با Reginae صحبت کرد. این خواننده رپ اظهار داشت که او نگران ابراز علاقه سایر هنرمندان به بانوی برجسته خود نیست در حالی که آنها با هم نبودند زیرا این امر با خاک همراه است. آنجلا به او گفت: “هر چند او تو را دوست دارد” ، لوچی جواب داد: “من هم الاغش را دوست دارم.” آنجلا سپس پرسید ، “بنابراین ، شما فکر می کنید که او یکی است؟”

لوچی خندید و گفت: “ما باحالیم ، مرد. موضوع بعدی ، چه خبر؟” وی همچنین تأیید نکرد که آنها دوباره با هم بوده اند ، اما گفت که آنها در حال کار بر روی رابطه خود هستند زیرا ممکن است سمی باشد. ظاهراً ، رجینا و لوچی در تلاشند تا به جایی برسند که آنها فقط مانند یکدیگر هنگام لذت بردن از یکدیگر لذت ببرند.

علاوه بر این ، لوچی دارای چهار فرزند است – دو نفر از آنها سه ساله از زنان مختلف هستند. او آنها را صدا زد: “دوقلوهای گتو”. “من همزمان دو دختر باردار داشتم ، اما اینها اولین مادر مامان من بودند.” او دارای دو فرزند با دو زن است و مادران فرزندانش ممکن است با رجینا کنار نیایند. لوچی گفت که بچه های او کارتر را دوست دارند ، اما تا جایی که رابطه رجینا با مادران پیش می رود: “ما روی آن کار می کنیم.”

در زیر صحبت کنید که Lucci در مورد احساساتش نسبت به Reginae صحبت می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=E30jY3LmolU