به رغم COVID-19 ، آخر هفته گذشته ، رجینا کارتر برای 22 امین جشن تولد پر ستاره خود در آتلانتا تمام توقف ها را انجام داد. به دنبال این شركت ، YFN Lucci به اینستاگرام رفت تا تولد كارتر را تبریک بگوید – تایید می كند كه احتمالاً این زوج دوباره با هم هستند. در حالی که طرفداران از قبل سو their ظن داشتند که این دو رابطه خود را آشتی داده اند ، هیچ چیز رسمی نیست تا اینکه اینستاگرام رسمی باشد ، امیر؟

“HAPPY BDAY FINE ASS GIRL” ، او دو عکس از کارتر را شرح داد – یکی ، عکس او با لباس قرمز ، و دیگری در حال عکس گرفتن برای بنر اعلامیه جشن تولدش. اگرچه او در ماه آوریل پس از جدایی کارتر و لوچی در اواخر سال 2019 از همه رپرها قسم یاد کرد ، اما بعداً در اوایل نوامبر سال 2020 تعطیلات با هم تعطیل شدند و علناً یکدیگر را در دست داشتند. واضح بود که این دو یا در حال کار بر روی چیزهایی بودند یا کاملاً برگشته بودند با یکدیگر.

در صورت از دست دادن آن ، سال بزرگی برای زندگی شخصی کارتر بوده است. او و لوچی نه تنها موفق شدند اختلافات خود را حل کنند و با هم برگردند ، بلکه او به او گفت مردم که اعتماد به نفس او از زمان انجام عمل جراحی افزایش پستان در ماه اکتبر به سرعت بالا رفته است. وی در مصاحبه ای گفت: “رجینا همیشه اعتماد به نفس داشت.”

“احساس می کنم این باعث می شود پیراهن های کوچکم کوتاهتر شود و لباس هایم بیشتر جمع شوند ، اما من همیشه در پوست خودم راحت بوده ام. هر پیشرفتی که می خواستم انجام دهم تصمیم من بود. هیچ کس به من فشار نیاورد. هیچ کس به من نگفت که این کار را بکنم. احساس می کنم جامعه ای ندارم که این حرف را به من بزند. احساس می کنم این عشق به خود است. من خودم را دوست دارم. خودم را قبل از مشاعره دوست داشتم و بعد از خودم هم خودم را دوست دارم. برایم مهم نیست که مردم چه بگویند. “