او بدون شک یکی از مشهورترین ذهن های خلاق نسل ما است ، اما همه ایده های Kanye West به طور گسترده ای توسط مردم پذیرفته نیست. پس از اینکه کیم کارداشیان وست ویدیویی از ظاهر آن در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشت ، اخیراً یک نگاه اجمالی به مجموعه آینده Yeezy دریافت کردیم و اکنون Yeezy Boost 400s طرفداران خود را متوقف کرده است.

عکس های Yeezy Boost 400s به صورت آنلاین در گردش بودند و طولی نکشید که سردرگمی ایجاد شد. با این حال ، کانیه اغلب چشم انداز آینده نگرانه خود را نه تنها در دنیای مد بلکه در تمام جنبه های هنرهای خلاقانه خود به اشتراک گذاشته است. هنوز هم انتقادها و میم ها شروع به باریدن می کنند و به نظر نمی رسد که اتفاق نظر کلی این باشد که اینها کفشی هستند که مردم می خواهند از آن استفاده کنند.

همانطور که در هر گرایش مد وجود دارد ، کسی نیز وجود خواهد داشت که با افتخار این افراد را لرزاند. این انحصار به تنهایی باعث ایجاد تمایل برای گرفتن یک جفت می شود و همانطور که از کفش های دیگرش انتقاد شده است ، یو موفق به فروش آن می شود. عکس های Yeezy Boost 400s را همراه با چند عکس العمل بررسی کنید و در صورت تهیه یک جفت برای خود به ما اطلاع دهید.