Wonder 9th یکی دو چیز را در مورد ساخت موسیقی با کیفیت می داند. 9th از بدو ورود به بدنامی مشهور در اوایل دو هزار نفر ، یکی از عوامل اصلی تولید Jay-Z ، Destiny’s Child ، Sean Price ، Lloyd Banks ، Obie Trice ، Drake ، Ludacris ، Rapsody ، Big KRIT ، Kendrick Lamar ، Westside Gunn ، اندرسون .پاک و بوستا ریمز. در واقع ، برخی از طرفداران حتی ممکن است او را در میان ضرب و شتم ترین ضرب آهنگ های بازی ، یک محافظ مهم برای صدای کلاسیک هیپ هاپ ، معرفی کنند. به همین ترتیب ، نظر او در مورد همه این موارد وزن خاصی دارد.

عجایب نهم

پل موریگی / گتی ایماژ

امروز ، 9th با صدور بیانیه ای گسترده ، دامنه بزرگی R&B را افزایش داد و به یکی از پروژه های کلاسیک ژانر احترامی را داد که احساس می کند شایسته آن است. آلبوم مورد بحث آلبوم Mary J. Blige است زندگی من، که با اطمینان (و با تأکید) بزرگترین آلبوم R&B در بیست و شش سال گذشته را به خود اختصاص داد. و با اینکه این پروژه دیروز بیست و ششمین سالگرد تولد خود را جشن گرفته است ، مشخص است که 9th آن را به چرخش ثابت ادامه داده است.

لازم به ذکر است که 9 در واقع با ماری جی همکاری کرده است ، زیرا “Good Woman Down” را از هفتمین آلبوم استودیویی خود تحسین کرده است دستیابی به موفقیت با توجه به علاقه او به اولین کار او ، این کاملا افتخار همکاری با خواننده افسانه ای بوده است. به زمانی که زندگی من این پروژه در ابتدا در سال 94 سقوط کرد ، پروژه به طور کامل توسط پشت سر هم چاکی تامپسون و شان “پاف” ساخته شد. پست او را در زیر بررسی کنید و اگر فکر می کنید که وی در ارزیابی خود درست است ، نظرات خود را به صدا در آورید: آیا ماری جی. بلیژ زندگی من بهترین آلبوم بیست و شش سال گذشته؟