در جولای سال 2019 بود که ما برای اولین بار گزارش دادیم که وندی ویلیامز با Lifetime همکاری کرده است تا داستان زندگی خود را به اشتراک بگذارد ، و در بیوگرافی مجری برنامه گفتگوی تلویزیونی به تازگی اولین پیش پرده خود منتشر شده است. وندی ویلیامز: فیلم زندگی بحث برانگیز رسانه های رسانه ای را کشف خواهد کرد ، زیرا فیلمسازان جزئیات صمیمی زندگی ویلیامز از جمله تربیت ، اعتیاد به مواد مخدر و بهبودی وی ، ظهور وی در صنعت و روابط شخصی وی را به نمایش می گذارند.

دنیا شاهد شایع شدن ازدواج وندی و شوهر سابقش کوین هانتر در رسانه ها بود که شایعات خیانت در مورد او و پدر شدن یک کودک با معشوقه اش بیداد می کرد و گفته می شود که این رسوایی در این فیلم پوشش داده خواهد شد. سیرا پایتون بازیگر نقش ویلیامز را در این فیلم به تصویر می کشد و او اخیراً به او گفته است مردم که این فیلم “بسیار هیجان انگیز خواهد بود.” وی افزود: “این فیلم نامیده می شود وندی ویلیامز: فیلم. خیلی خنده دار است ، زیرا ما عناوین زیادی را پشت سر گذاشتیم تا به اساسی ترین چیز برگردیم. “

وندی ویلیامز: فیلم برای اولین بار در Lifetime در تاریخ 30 ژانویه 2021 اکران می شود. تریلر 1 دقیقه ای فیلم زیر را ببینید و ببینید که چه مقدار از زندگی وندی در خلاصه داستان تلویزیون پوشش داده خواهد شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=gpV1zLo0O6s