دیروز (23 نوامبر) ، The Weeknd پر از عشق بود زیرا او از هوادارانش برای اینکه در طول زندگی حرفه ای با او مقاومت کردند تشکر کرد. وی در توییتی نوشت: “فقط می خواستم از هواداران تشکر کنم که به این سفر با من متعهد شده اند.” “من خیلی شما را دوست دارم ، هیچ كدام از اینها بدون جدیت ممكن نیست. XO.” آزادی ماه مارس پس از ساعت ها به عنوان یک شاهکار سینمایی و صوتی مورد ستایش قرار گرفت که باعث شد این هنرمند کانادایی رتبه 1 در نمودارهای مختلف را بدست آورد و اگرچه به عنوان یکی از بزرگترین آلبوم های سال جشن گرفته شده است ، آکادمی ضبط موفقیت The Weeknd را تأیید نکرد اصلاً او هیچ نامزدی دریافت نکرد و این چیزی است که همچنان یک گرمی اسمی است که طرفداران هنوز در تلاشند سر خود را دور آن بپیچند.

مدیر عامل موقت آکادمی ضبط ، هاروی میسون جونیور گفت که فقط تعداد زیادی مکان برای نامزدها وجود دارد ، اما این بهانه کافی کافی برای طرفداران The Weeknd نبود. سرانجام ، خواننده در یک توییت کوتاه به خبر سرکوب شدن پاسخ داد. وی گفت: “گرمی ها فاسد باقی مانده اند. شما به من ، طرفداران من و شفافیت صنعت مدیون هستید …”

مشخص نیست که آیا The Weeknd ، که قبلاً سه جایزه گرمی را از آن خود کرده است ، توضیحی را که می خواهد به دست بیاورد یا خیر ، اما گزارش دیگری حاکی از هدفمند بودن این تفریح ​​است. مطابق با TMZ، از خواننده خواسته شد که در Grammy و Super Bowl برنامه اجرا کند ، اما از آنجا که گفته می شود هر دو رویداد در یک هفته برگزار می شوند ، مذاکرات با آکادمی ضبط بسیار شدید بود. گفته می شود که توافق شده بود که او می تواند هر دو اجرا را انجام دهد ، اما چون مذاکرات بسیار داغ شد ، رسانه گزارش داد که گرمی ها تصمیم گرفتند که او را به طور کلی از نامزدها کنار بگذارند.

[via]