این 24 ساعت گذشته برای تیم گلدن استیت واریرز و طرفدارانشان هیجان انگیز بوده است. شب گذشته گزارش شد که کلی تامپسون از ناحیه پا آسیب دیده است و صبح می خواهد MRI انجام دهد. در همین حال ، تیم از دومین انتخاب کلی خود برای انتخاب فوق ستاره جیمز ویزمن استفاده کرد. در اوایل امروز مشخص شد که تامپسون آشیل خود را پاره کرده است ، این بدان معناست که او باید تا سال 2022 صبر کند تا حتی فکرش را برای بازگشت به دادگاه کند.

با در نظر داشتن تمام این تحولات ، جنگجویان تصمیم به خلاقیت گرفتند و بلافاصله به دنبال تجارت بودند. طبق گفته Adrian Wojnarowski از ESPN ، Warriors بهترین معامله را برای آنها پیدا کرده است زیرا آنها اکنون قصد دارند کلی Oubre Jr را از OKC Thunder خریداری کنند.

اوبر اخیراً به عنوان بخشی از معامله ای که کریس پاول را به فونیکس سانز آورد ، به تندر معامله شد. حالا اوبر با تیمی که به تامسون برای حضور در این فصل احتیاج به تیرانداز بیشتری دارد ، شروع تازه ای خواهد داشت.

با شروع آژانس رایگان از فردا ، مشخص است که جنگجویان به دنبال اقدامات بیشتری هستند و اگر چیزی را کنار بگذارند ، شاید بتوانند خود را در فصل پس از این سال پیدا کنند.

کلی اوبر

کریستین پیترسن / گتی ایماژ